2737
2739

صبح احساس کردم رو تختی کثیف شده خواستم در بیارم بشورم همین که کش زیرش رو آزاد کردم یه تک پوش زنانه خیلی کثیف پشتش هم جای سوختگی پاره پاره بود پرید بیرون .... از تعجب صبح تا حالا هنگم نمیدونم برا کیه یا اصلا زیر تخت ما چیکار میکنه به قدری پشت لباس کثیفه که فکر نکنم تن کسی باشه ولی نمیدونم از کجا پیدا شده شوهرمم تعجب کرده نمیگم کسی روی تختخوابمون نخوابیده چن باری شده که مهمون مثلا جاری یا خواهرشوهر یا مامانم یا دوستم که مهمون بودن روش خوابیدن چون خونمون یه خوابه هست ولی حتی برا یک ساعت هم که خوابیده باشن بعدش چون بدم میاد سریع همه رو درآوردم انداختم ماشین ... چون روم نمیشه بهشون بگم نخوابن... از لباسه عکس گرفتم برا همشون فرستادم گفتم این برا شما نیس خونه ما جا گذاشته باشین گفتن نه ... از صبح تا حالا همش دارم بهش فکر میکنم کلافه شدم بخدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

ببین سایز کیه 

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
2706