2737
2739
عنوان

زندگی توی تهران بهتره یا شهرستان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3038 بازدید | 89 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تمام مناطقش كه آلوده نيست مركز شهر هواش بدتره

درمورد نظر قبلی باید بگم پیشرفت شغلی تو شهرستان چند برابر تهران. تجربه کردم و اشراف دارم. درمورد آلودگی کل تهران آلوده اس یه قسمتهایی آلودگی بیشتره. از تجریش تا اسلامشهر

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
ما تو هیچی داریم غلت میزنیم شما که همه چی داری اینجا چیکارمیکنی!😏

عزيزم منظور بدي نداشتم😂😂🥰🥰❤️❤️

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

حیف شیراز نیست بیاد تهران☹

ما هم چند سال پیش منتقل شدیم تهران چقدر گریه کردم گفتم جابه جاش کن بریم شیراز اما نشد الان هم باز منتقلمون کنن شیراز از خدامه عاشق شیرازم و مردمش😍

خدایا تو بساز...خودت بسازی قشنگ تره❤🤩🙃🙏
١٠٠٪؜ تهران شهرستان هيچي نداره  نه دكتر  نه مركز تفريحي و تجاري نه حتي موقعيت براي پيش ...

خواهرررررم شما تصورت از شهرستان دقیقا کجاست ؟؟؟؟

از نظر  .....تهرانیا اصفهان شیراز تبریز و ......همه شهرستانن هرچند مراکز استان و ده براشون یکسانه اما به خود بیایم

معذرت میخوام  امیدوارم برخورد خیلیییی بدی نداشته بوده باشم

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  
2740

خب بالاخره زندگی کردن تو تهران یه سری معایب داره یه سری مزایا

همینطور زندگی تو شهرستان

مزایاش که مشخصه شهر بزرگ امکانات عالی و پیشرفته مراکز درمانی و اداری مهم دانشگاه های خوب امکانات تحصیلی عالی

ولی خب از نظر شرایط آب و هوا و شلوغی و مخارج زندگی یکم سخته

حتی بعضی ها با جو فرهنگی حاکم بر شهرهای بزرگ هم مشکل دارن

خلق و خوشون عوض میشه

من مبتلا به سندروم پلویوفیلیا 🌧 ☂️و سرونوفیل 🌩⚡️هستم.😇
شیرازم داره اما نه قد تهران خدایی مرکز خریداش یه ستاره و نگین و خلیج و زیتونو جدیدا سعدی هست با ...

معلومه پایبتخته همونقدرم گرونه ولی شیراز خیلی امکانات داره نسبت به خیلی از شهرا

2706