2737
2739
عنوان

زندگی توی تهران بهتره یا شهرستان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3038 بازدید | 89 پست
بخدا من امروز رفتم دندونپزشكى ٢ ساعت تو راه بودم ترافيك وحشتناكه  توروخدا نياين تهران داريم له ...

الان قورتت میدن من که سنگر گرفتم با ترس و وحشت یدونه پست گذاشتم 😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یدونه جان بالاخره هر جایی معایبی داره و مزایایی و هر شخص آزاد به انتخابه جای زندگی و امکاناته

دقيقا

بايد خودشون فكر كنن و ببينن كجا به مصلحتشونه

من گفتم تهران خوبه ولي اين فقط نظر منه

ك گويا خيلي از دوستان ناراحت شدن

بايد در نهايت خودشون تصميم بگيرن

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2728
دقيقا بايد خودشون فكر كنن و ببينن كجا به مصلحتشونه من گفتم تهران خوبه ولي اين فقط نظر منه ك گويا ...

نه حقیقته تهران پایتخته بخدا امکاناتش از همه کشور سره من شهرستانیم افتخارم می کنم شیرازیم

>*
نه حقیقته تهران پایتخته بخدا امکاناتش از همه کشور سره من شهرستانیم افتخارم می کنم شیرازیم

منم به هيچكس توهين نكردم

نميدونم چرا از دستم ناراحت شدن

گفتم تهران خوبه 

ولي نگفتم شهرستانيا، آدم هاي بدي هستن

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2738
خودتو ناراحت نکن

ممنون مهربونم🌷❤️

یدونه جان بالاخره هر جایی معایبی داره و مزایایی و هر شخص آزاد به انتخابه جای زندگی و امکاناته

آخه چه مزايايى من از شمال غرب تهران خواستم برم شمال تهران ٢ ساعت تو ترافيك بودم 

تهران چه مزايايى داره كله عمرمون تو ترافيك هدر رفته 

همه ى اونايى كه شهرستانن فك ميكنن تو تهران پول ريخته تهرانيام دارن پارو ميكنن پولارو در صورتى كه اصلا اينطورى نيس زندگى كردن توى تهران سختيش ١٠٠ برابره شهرستانه

الان قورتت میدن من که سنگر گرفتم با ترس و وحشت یدونه پست گذاشتم 😂😂😂

بخدا حقيقته ٤-٥ ساله ديگه تو خيابوناى تهران ديگه نميشه راه رفت چه برسه به اينكه با ماشينت بريو بياى كله عمرمون تو ترافيك گذشت 

بالاترین مزیت تهران به کل کشور اینه که خودش یه کشوره یعنی راحت توش میتونی زندگی کنی بدون دیدن فامیل و دوست و آشنا بدون دخالت اطرافیان تو بالاشهرشم که بدون همسایه فضول به معنای واقعی برا خودت زندگی میکنی

2706