2737
2734
عنوان

اندکی تامل...

111 بازدید | 16 پست

آدم‌ میاد تو این سایت مطالبای آموزنده بخونه یچی یاد بگیره ولی همش غیبته و دعوا و مسخره بازی. یا این سایتو کاملا بترکونن یا نی نی یار ایطور تاپیکایی رو حذف کنه  

لطفا لایک نکنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منظورت همین تایپیکای شوهر مادرشورهر خواهرشوهره😂 یا کاربرا

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده

متاسفانه

هوامو نداشتی هوایی شدم ، چه کابوس بی انتهایی شدم .    نگاهت من و زیر و رو میکنه من و با دلم روبرو میکنه . من و دست بسته تو و قلب خسته که هر کی رسیده یه جاشو شکسته.  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه یه وقتایی کوه  هم دلش ابری میشه .  ابری شو خاطره هاتو ببار بارون شو یاد من عشق و بیار .              من میرسم به تو اخر کار بارون ببار.......                        من بیقرار توام بیقرار بیرون بیارم از این انتظار                 عاشق شدم مثل ابر بهار بارون ببار ......                        پریشونم اما پریشون ترم کن فقط از تو میخوام یه کم باورم کن                                                            هوام از نفسهات داره جون میگیره نفس میکشم تا خیالت نمیره......                                                                  ولی حسن عاشق به دیوونگیشه.                                         یه وقتایی دل کوه هم ابری میشه.                   😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔
2738
هرکی میاد اینجا واس غیبت بدونین که مشکل از خودشه 

کاش غیبت باشه .یه عده که میان تاپیک میزنن.فقط حرف الکی میزنن .اخرشم همه رو میندازن به جون هم

I would love to be kind to me, i saw with all kindness
کاش غیبت باشه .یه عده که میان تاپیک میزنن.فقط حرف الکی میزنن .اخرشم همه رو میندازن به جون هم

نی نی یارا هم که بدشون نمیاد . خیلیم دوس دارن اینطور تاپیکا وگرنه میترکوندن

لطفا لایک نکنید.

این نشون دهنده جامعه است. واقعا چرا تو جامعه ما خانواده شوهر و عروس اینقدر تو سر کله هم بزنن. که دغدغه همه مردم همین باشه. ما کتاب نمی خونیم پس ذهنمون دغدغه ای هم نداره. من تاپیکم خاله زنکی نیست. ولی خیلی نظر دریافت نمی کنم.

این نشون دهنده جامعه است. واقعا چرا تو جامعه ما خانواده شوهر و عروس اینقدر تو سر کله هم بزنن. که دغد ...

خودم چندبار تاپیک با موضوع نی نی سایت گذاشتم هیج استقبالی هم نشد

لطفا لایک نکنید.
2706