2733
2739
منظورم روحیه که عز اول نخواد جسم داشته باشه و تو عالم ذر بمونه.خدا انسان رو خلق کرد که روح خودشو مجس ...

به چه قیمتی؟به قیمت عذاب خیلی از انسان ها...

دل داده ام بر باد * بر هر چه بادا باد...
چرا بابا بعضی ها اینقدر خوشبختن که اگر بهشون زندگیشون رو نشون میدادن با کله میومدن این دنیا😜 همین ...

نه فقط بدبخت بیچاره ها نیستن خیلیا به پوچی زندگی رسیدن، اینکه دریا جایه قشنگی نیست، اصلا هم به بدبخت بیچارگی ربطی نداره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقع بین که باشیم اینکه یکی بخواد ۵هزارسال زنده باشه محاله، مردن هر وقتی دلمون بخواد بدون خودکشی هم ...

نه محال نيست بعيده 

همون قيد واقع بيني هم مؤيدش 

محال نيس 

2728
چيزي كه من گفتم محال نيست بعيده و با روال عادي جهان كه مي بينيم متفاوت و محال و غير ممكن نيست  ...

این هم ممکنه براتون توضیح دادم

ما نگفتیم اختیار وجود نداشتن

گفتیم اختیار به دنیا نیومدن

(صرفا اختیار وجود نداشتن در این دنیا)

به چه قیمتی؟به قیمت عذاب خیلی از انسان ها...

خدا ظالم نیست و اگر کسی رو به اصطلاح بدبخت آفریده حتما حکمتی داره.بعد تعریف شما از بدبختی و عذاب چیه؟

شاید خیلی از افرادی که بدبخت تصورشون میکنیم خودشون همچین حسی ندارن

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2738
نه محال نيست بعيده  همون قيد واقع بيني هم مؤيدش  محال نيس

خضر نبی زنده ست حیات جاودان داره 

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
نه فقط بدبخت بیچاره ها نیستن خیلیا به پوچی زندگی رسیدن، اینکه دریا جایه قشنگی نیست، اصلا هم به بدبخت ...

خب اونا هم به دنیا نمیومدن...

والا زور داره ما رو به زور آوردن تو این دنیا...

من یکی که اصلا از اینکه خدا منو آفرید و به این دنیا آورد راضی نیستم😒

این هم ممکنه براتون توضیح دادم ما نگفتیم اختیار وجود نداشتن گفتیم اختیار به دنیا نیومدن (صرفا اخت ...

خوب بازم فرقي نكرد 

آخر سر هر چي بگين ما خالق خود نيستيم و هر شرايطي غير اين هم پيش رومون بذارن شايد از اين هم برامون سخت تر باشه ، ما تصوري أز به دنيا نيومدن نداريم 

خدا ظالم نیست و اگر کسی رو به اصطلاح بدبخت آفریده حتما حکمتی داره.بعد تعریف شما از بدبختی و عذاب چیه ...

خیلی ها خودشون میگن بدبخت هستن من اونا رو میگم

حتی اگه فرض محال کنیم که همه آدم های دنیا خوشبخت هستن ولی قاطعانه میگم  تو این دنیا من یه نفر بدبختم و این زندگی رو نمی خواستم و خدا نباید منو می آفرید...

این هم ممکنه براتون توضیح دادم ما نگفتیم اختیار وجود نداشتن گفتیم اختیار به دنیا نیومدن (صرفا اخت ...

وقتی به دنیا نیاین پس چجور وجود خواهید داشت