2733
2739
عنوان

کتیبه پرده بخرم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 5603 بازدید | 36 پست
عزیزم من وسایلام ساده است   زیاد فرق قیمت نداشتن پس میتونم هر دو رو بخرم فقط نمیخوام ضایع باشه ...

مدل پردت چجورِ؟میشه عکس از مدلش بفرستی حالا عکس نتی هم باشه عیب نداره من دیزاین خونه تا حدودی انجام میدم بهت میگم کدومش به پردت میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای شما ساده است 

نه عزیزم من کلن مدل سلیقم ساده نیست کلن خوشم نمیاد ساده ، الان وسایل خواهرمو ، خواهرشوهرم کلاسیک و سادس تاحالا ده بار عوض کردن ، به نظرم کلن وسایل کار شده و تاج دار یه اُباهت خاصی داره ، البته من فقط نظر دادم

2728
مدل پردت چجورِ؟میشه عکس از مدلش بفرستی حالا عکس نتی هم باشه عیب نداره من دیزاین خونه تا حدودی انجام ...

پردم تو مشمبا هست هنوز نصب کردم  نتی هم ازش ندارم ولی درکل حریر شیپوری 

و تزیینی سلطنتی و سایه قهوه ای هر دو طرف پرده 

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 
نه عزیزم من کلن مدل سلیقم ساده نیست کلن خوشم نمیاد ساده ، الان وسایل خواهرمو ، خواهرشوهرم کلاسیک و س ...

ضمن اینکه مبلمان تاجدار ومنبت دار وهمچنین کتیبه تاج دار وکنده کاری شده واقعا گرونِ 

مادرشوهر من سه سال پیش کتیبه چوب کنده کاری شده خرید 1میلیون و دویست در صورتیکه همون موقع کتیبه ساده در میومد 250 هزار تومان

2738
مبلتو زیر تلویزیونیتو بقیه وسایلات چه رنگی و جه سبک هستن؟

مبلام اله ساده است کلا بقیه وسایبام رنگ کرم وقهوه ای دارن وبرای ۱۰ سال پیش ان 😐😔 

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 
ضمن اینکه مبلمان تاجدار ومنبت دار وهمچنین کتیبه تاج دار وکنده کاری شده واقعا گرونِ  مادرشوهر م ...

من اصلن ساده دوس ندارم ، الان مبل هام یه کم از بین رفته بخوام ال یا اسپرت بگیرم میشه با هزینه کم خرید ولی دوس دارم پول داشته باشم یه چیز قشنگ و مناسب گیرم بیاد ، وسایل های کارشده کلن خیلی گرونن

خونه ما هم سقفش ساده است اما از کتیبه هایی ک میشه گلاشو رنگ کرد گرفتیم بعضی از گلاشو ب رنگ پنل پردمون رنگ کردیم خوشگل شده 

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
مبلام اله ساده است کلا بقیه وسایبام رنگ کرم وقهوه ای دارن وبرای ۱۰ سال پیش ان 😐😔 

پس  وسایلات اسپرت هستن ، ببین عزیزم اگه تصمیم دلری به این زودیا مبلتو عوض کنی تاج دار خوشگل بگیر ولی اگه میخوای همین مبل هاتو استفاده کنی باید بهت بگم از نظر منطقی و چیدمان اصلن بهم نمیخورن چون مبل ال خیلی ساده و اسپرته و کتیبه و پرده معمولن با مبل و بوفه اینا ست میشه

2706