2733
2734
عنوان

پسرم اوریون داره چی براش خوبه چی بد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3259 بازدید | 30 پست
خواهش عزیزم..واای منم همینجورم پسر مریض میش انگار خودم مریضم.واقعن سخت..انشاءالله ک بچه های همه  ...

خیلی سخته بقران من مریض شدم استرس عصبی  .دوست ندارم برم جایی میگم بچه هام مریض نشن دوس ندارم کسی بچش مریضه بیاد خونم کلا دیونه شدم رفت😖

انشاله خدا به همه بچه ها سلامتی بده

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
خواهش عزیزم..واای منم همینجورم پسر مریض میش انگار خودم مریضم.واقعن سخت..انشاءالله ک بچه های همه  ...

گلم منشب اول ک نمدونستم بردم پار نزدیک پنج ساعت بازی کرد دویید حالا چی میشه چکارکنم

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تو دوتا تاپیک قبلیم فقط گفتم دعا کنین دارم میمیزم میرم تو حموم زیر دوش زجه میزنم میبینمش تب بالا ...

عزیزم چرا نمیبری دکتر؟اگه بردی چی گفته؟

کجایی؟ببر بستریش کنن بخدا خیلی بهتره بستری فوری خوب میشن

خیلی سخته بقران من مریض شدم استرس عصبی  .دوست ندارم برم جایی میگم بچه هام مریض نشن دوس ندارم کس ...

منم همینجورم..انشاءالله

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  
2731
گلم منشب اول ک نمدونستم بردم پار نزدیک پنج ساعت بازی کرد دویید حالا چی میشه چکارکنم

امروز بردی؟شب درد داره اخ فعالیت کنه ورمش بیشتر میشه..اگ دیدی دردش شدید مسکن بده بهش..حوله گرم کن بزار

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  

خاهر عزیزم تاپیکاتو خوندم قلبم درد گرفت الهی ما مادرا مریض بشیم ولی بچمون مریض نشه پسرم پارسال انفولانزا گرفت دو سالش بود چنان تب داشت هزیون میگفت باور میکنی میگفت مامان اون کیه رو دیوار نشسته؟خودم شوهرم اونیکی پسرمم گرفتیم انفولانزا مردیم یعنی

خاهر عزیزم تاپیکاتو خوندم قلبم درد گرفت الهی ما مادرا مریض بشیم ولی بچمون مریض نشه پسرم پارسال انفول ...

ممنونم از همدردیت خواهر خوبم.درسته ادم دلش میخواد هزار دفعه بمیره و بچش مریض نشه انقدرکه بیمارستانهای مختلف بردیمش بچم داغونه 😔

ممنونم از همدردیت خواهر خوبم.درسته ادم دلش میخواد هزار دفعه بمیره و بچش مریض نشه انقدرکه بیمارستانها ...

اگه خوب شد بهم پیام بده نگرانم براش 

انشاله خوب میشه

2738
سلام موش موشک جان خوبی؟اقا پسرت بهتر نشد؟تبش پایین نیومد؟

سلام عزیز دلم سر شب یه مقدار تب داشت که کنترل شد و کلا هنوز چیزی نخورده الان یکم اب قندخورد و خوابید و من همچنان بالا سرش نگرانم تب کنه چون معمولا تب نصف شب شروع میشه مرسی انقدرمهربونی

سلام عزیز دلم سر شب یه مقدار تب داشت که کنترل شد و کلا هنوز چیزی نخورده الان یکم اب قندخورد و خوابید ...

عزیزم الحمداله که بهتر شده 

همین که اب قند رو خورده خودش نشونه خوبیه گلم 

خوب میشه نگران نباش

داشتم برا شوهرم تعریف میکردم گفت بابا چیزی نیست خوب میشه چند روزه

عزیزم الحمداله که بهتر شده  همین که اب قند رو خورده خودش نشونه خوبیه گلم  خوب میشه نگران ...

یه غریبه مثل شما یه خواهرو برادرایی مثل خواهر و برادرهای من.ممنونم از محبتت 

یه غریبه مثل شما یه خواهرو برادرایی مثل خواهر و برادرهای من.ممنونم از محبتت 

قربونت برم فدات شم چکار کردم 

بچه ای که مریض میشه نفس تنگی میگیرم بخدا از عصر همش تو فکرتم  

قربونت برم فدات شم چکار کردم  بچه ای که مریض میشه نفس تنگی میگیرم بخدا از عصر همش تو فکرتم&nbs ...

زنده باشی عزیزم از قلب مهربونته فدات بشم واثعا توقع نداشتم خیلی خوشحال شدم 

2706