2733
2739

من از سال ۸۷ کاربر خاموش بودم تا این اواخر که عصو شدم

اونوقت ها نی نی سایت بیشتر حول مطالب آموزنده تاپیک های سازنده بود

به رسالت یه سایت تربیتی و فرزند پروری توجه میشد اما در حال حاضر ویترین تاپیک ها که همون پربازدیدها و داغترین هاست پرشده از عکس بازی و دادن عکس از قسمت های صورت و بدن و حرف های خاله زنکی و گاها ،موردی تاپیک سازنده و بدرد بخوری توش یافت میشه

یا مدیران سایت لطف کنند طراحی سایت روطوری تغییر دهند که تاپیک های اینچنینی در ویترین این سایت فرهنگی قرار نگیرند یا واقعا باید روی ذائقه کاربران فهمید سایت از حالت اموزشی و فرهنگی خارج شده متاسفانه!!!!

خدایا تنهامون نزار

باهاتون موافقم 

یا ابا عبدالله                                                  پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی بچه بازی شده من از سال ۹۳ تقریبا میومدم الان خیلی بچه بازیه حس میکنم خانومای مودب و تحصیل کرده و با وقار سایت محو شدن

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖

تا وقتی کاربر ها همکاری نکنن همینه!!!!!

وقتی یه عده کشته مرده خیانت و مادرشوهر و ..... هستن نمیشه انتظار دیگه ای داشت!!!!

منم یکم عصبی میشم ولی مگه کاری هم میشه کرد؟؟؟؟

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
2738

از اون بدتر وقتی یه سری مادر هایی رو میبینم ک یکذره عفت کلام ندارن عصبی تر میشم😳😳 خدا ب داد اون بچه هایی برسه ک قراره زیر دست اینا تربیت بشه!!!!!!

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
خیلی بچه بازی شده من از سال ۹۳ تقریبا میومدم الان خیلی بچه بازیه حس میکنم خانومای مودب و تحصیل کرده ...

برای اینکه فضای سایت فصای اثر گذار و مثبت و سازنده ای نیست

تاپیک های مثبت هم معمولا مورد استقبال قرار نمی گیرند

بس که ذایقه سایت به سمت تیترهای جنجالی مثل خیانت،دعوای عروس و مادر شوهری،فحاشی و کتک و عکس بازی رفته

خدایا تنهامون نزار

من چیزی که از اینجا یاد گرفتم

زنها کلا با هم مشکل دارن ، از مادر شوهر بگیر تا دختر خواهر

مشکلات زندگی رو راحت این جا میریزن

شوهرشون هر کار میکنه اینجا تعریف میکنن

مردها بندرت تو فضای مجازی اینطور هستن

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
2706