2737
2734
عنوان

دوستانی که این ماه با کلومیفن اقدام میکنید بیاید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1031 بازدید | 162 پست
خداروشکر سنت هم زیاد نیست عزیزم ایشالا همین ماه نتیجه مطلوب رو میگیری و یه نی نی میاد تو بغلت. شما ع ...

نه، یه خارج رحمی داشتم لوله م رو ترکوند ، عکس رنگی هم شش ماه بعدش گرفتم این یکی لوله م پیچ خورده و بلنده، برام دعا کن لطفا عزیزم ،منم برای شما صلوات میفرستم

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
نه، یه خارج رحمی داشتم لوله م رو ترکوند ، عکس رنگی هم شش ماه بعدش گرفتم این یکی لوله م پیچ خورده و ب ...

ان شاالله حاجت روا باشی عزیزم.

خدای قادر بخواد بی لوله با لوله براش فرق نداره. ما هم راضییم به خواست خدا. ایشالا که خدا اون چیزی که به صلاحمونه و دوسش داریم رو برامون رقم بزنه

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@تارا1207   @فخریه   سلام دخترا در چه حالید؟ من دو روزه سینه ام خیلی درد میکنههههه

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
@تارا1207   @فخریه   سلام دخترا در چه حالید؟ من دو روزه سینه ام خیلی درد میکنههههه

سلام عزیزم ، ان شالله که اثرات نی نیه، من که چهار روز دیگه موعدمه

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
2728
سلام عزیزم ، ان شالله که اثرات نی نیه، من که چهار روز دیگه موعدمه

انقدر عرماه الکی امیدوار شدم خبری نبوده اصلا نمیخوام به خودم دلخوشی بدم. 

حتما به ما خبر بده ایشالا که مثبت بشه به حق امام حسین خوشحال بشیم

انقدر عرماه الکی امیدوار شدم خبری نبوده اصلا نمیخوام به خودم دلخوشی بدم.  حتما به ما خبر بده ا ...

ان شالله که همه مون این ماه خبر خوش بارداری بشنویم و بدیم 😍😍😍

سلام من هیچی فقط یه حس سنگینی تو رحم یکم هم حساسیت سینه

جمعه بی بی چک بزاریم؟ من جمعه میشه روز 30 سیکلم

2740
من امروز رفتم ازمایش...منفی بود ...ان شالله برا تو مثبت باشه

خیلی زود نبوده؟ ممکنه الان نشون نده

روز بیست وششم ..نه دیگه اگر بود مشکوک میزد اقلا

نه که بخوام امید الکی بدم تارا جان ولی واقعا بنظرم خیلی زود رفتی آزمایش. ان شاالله اگر پریود نشدی تا یک هفته دیگه باز یه بی بی چک بزار

سلام چیکار کردی بانو

سلام دوستم

امروز روز ۳۰ سیکلم بود

دل درد پریود گاهی میاد میره ولی فعلا که خبری نیست

فردا ان شاالله بی بی چک میزارم

شما پریود شدی؟؟