2737
2734

سلام دوستان

کسی هست که اینجا کارمند بانک باشه

یا شوهرش یا از فامیل نزدیکش باشه؟ بخصوص خانمها

چندتا سوال دارم

ترجمه متون عمومی و تخصصی در زمینه اقتصاد، مدیریت، تجارت، حسابداری، کارافرینی و ... با کیفیت عالی و در اسرع وقت، به صورت تایپ شده پذیرفته میشود.
شوهرمن

میشه بپرسم کدوم بانکه؟

واینکه ساعت کارش چقدره؟

چقدر بعد از بستن شعبه میمونه؟

همیشه خسته است؟

کلا از کارش راضی هست؟ 

ترجمه متون عمومی و تخصصی در زمینه اقتصاد، مدیریت، تجارت، حسابداری، کارافرینی و ... با کیفیت عالی و در اسرع وقت، به صورت تایپ شده پذیرفته میشود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه بپرسم کدوم بانکه؟ واینکه ساعت کارش چقدره؟ چقدر بعد از بستن شعبه میمونه؟ همیشه خسته است؟ کلا ...

بستگی به شعبه و پستش داره عزیزم اگه تازه می خوااد استخدام شه تحویلداره شما تو کدوم پست می خواین بدونین؟بانک سپه هست واینکه بانک مزایاش خوبه حقوقش باجای دیگه زیاد فرق نداره حدود دو دو و نیم 

2728
بستگی به شعبه و پستش داره عزیزم اگه تازه می خوااد استخدام شه تحویلداره شما تو کدوم پست می خواین بدون ...

من برای بانک تجارت رفتم مصاحبه

و برای پست تحویلداری گفتن 

ولی نمیدونم برای خانمها خوبه یا نه ، یعنی میخوام بدونم کارش سنگینه؟

راستی تهران هستین که دو دو نیم میان خونه؟

چون من شنیده بودم تا چهار هست ساعت کار

به نظرتون با اینکه باردارم میتونم کار بانک رو هم انجام بدم و بعد از اومدن بچه هم اذیت نشم

کسی درمورد بانک تجارت اطلاعاتی داره؟

درمورد ساعت کارش و سختگیری ها و ...

من برای بانک تجارت رفتم مصاحبه و برای پست تحویلداری گفتن  ولی نمیدونم برای خانمها خوبه یا نه ...

برای خانم‌ها یک مقدار سنگینه اما واقعا ارزش داره من جای شما بودم لحظه ای درنگ. نمیکردم الان شوهر من اجازه نمیده برم سرکار.والا حتما میرفتم همکارانش که خانوماشونم کارمندبانکن دیگه وضعشون خیلی خوبه.ما شهرستانیم در اصل تا دو نیم هست اما هفته دوسه روز باجه عصر میمونن.هرپستی هم مزایا وسختیای خودشو داره واویل طبیعتا سخت تره.اما تااینجا شوهرم هرشعبه بود برای خانم‌ها زیاد سخت نمی گیرن حالا چه برا بچه که مرخصی بدن یا پاس شیر یا عصرها نمیمونن.تواین زمونه بهترین شغل عزیزم اونم خانم باشی به لحاظ بیمه و همه چیز مجانی بیمارستان دندانپزشکی.

2738
برای خانم‌ها یک مقدار سنگینه اما واقعا ارزش داره من جای شما بودم لحظه ای درنگ. نمیکردم الان شوهر من ...

درسته ممنونم از راهنماییت عزیزم

فکرکنم تهران یکم ساعت کارش بیشتره و خب بعد ازونم باید تو ترافیک و مترو و ... بمونم

البته درهر صورت میارزه به نظرم چون حقوق و مزایاش خوبه

جسارتا میشه بپرسم حقوقشون چقدره؟

میدونم مزایا و وام و ... دارن ولی میزان حقوقشون رو نمیدونم

درسته ممنونم از راهنماییت عزیزم فکرکنم تهران یکم ساعت کارش بیشتره و خب بعد ازونم باید تو ترافیک و م ...

دو تا دو نیم عزیزم متغیر هست.اما دوسال یه بار وام و کلی مزایای دیگه شک نکن بعدا پشیمون میشی

دوست عزیز یه سوال داشتم درخواست دوستی دادم، میشه لطفا قبول کنید؟ 

بله عزیزم. قبول کردم. بفرمایید