2737
2734
اسمای مذهبی همینطوره دیگه ۱۴۰۰ ساله وجود داره ریحانه و حانیه هم زیاده مگه این اسمای من دراوردی مثل ...

عاشق امضاتم کههههه😂

رَبَّنا هَب لَنا مِن ذُرّیَتِنا قُرَّه اَعیُن😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم این اسما مثلا. حلما رو تازه می‌شنوم اون زمانا این همه سال ۱۴۰۰سال پیش تا همین چندسال پیشش کسی ن ...

ی کاربری فکر کنم بانوی بی نشان بود که میگفت از روحانی مورد اعتمادشون پرسیدن و گفتن که این حلما اصلا ربطی به حضرت زینب نداره

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2731
میگم این اسما مثلا. حلما رو تازه می‌شنوم اون زمانا این همه سال ۱۴۰۰سال پیش تا همین چندسال پیشش کسی ن ...

حضرت زینب چون خیلی بردباربودن این لقب بهشون دادن 

حلما ازحلم میادیعنی بردبار

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2740

حلما به‌عربی یعنی جاییکه شیر مادر ازش میاد هاله ی تیره 

خود عربا نمیذارن اصلا تو ایران فقط اینا رو شایعه میکنم یکی میگه ده تا باور میکنن و ترویج میدن میشه همگانی

با افتخار😍جنوبی ام😎 خاله زنکی و موج منفی اکیدآ ممنوع😎
ی کاربری فکر کنم بانوی بی نشان بود که میگفت از روحانی مورد اعتمادشون پرسیدن و گفتن که این حلما اصلا ...

دایی منم روحانی هستن همینو گفتن

از حلم میاد یعنی بردبار

رَبَّنا هَب لَنا مِن ذُرّیَتِنا قُرَّه اَعیُن😇
خخخ حالا من ميخاستم فاطمه با اسم ديگه بزارم

نذار گلم

اگه مذهبی هستین که به خاطر ارادت به حضرت فاطمه یا فاطمه بذار یا زهرا یا القابشون 

دیگه رو اسماشون حذف و اضافه نزنین خب

نظر شخصیمه ها

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
خب تو خانواده های مذهبی خیییلی زیاده

شما هم بذار چیکار به بقیه داری،من در نامگذاری دخترام به این چیزها فکر نکردم، دخترخواهرشوهرم با دخترم هم نام است، ولی من چون این اسم را دوست داشتم گذاشتم، اجازه ندادم کسی هم اعتراض کنه