2737
2739
عنوان

زیبای واقعی یعنی من منهای عکس 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1342 بازدید | 131 پست

خوش به حالتون که خوشگلید 

من شبیه ثریا قاسمی ام😂😂

تو جدول زده 25 سال اینده را نخواهد دید سه حرف اولش هم ا.س.ر در اومده.... چی میشه به نظرتون؟🙄🙄................... #بیمار_اعصاب_و_روان_دیوانه_نیست
چ خود شیفته ، عکس بده ببینم بچه... 🤠🤠🤠

حیف اجازه ندالم 😐

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته من هنوز تو منطقمون كسي رو دستم نزده 

من ادعام جهانیه 🤣

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2731
حرف شما بدون عکس فاقد ارزشه

برای خنده است 😶

توام هانده ای؟! یا اونیکی؟!؟ 

والا اینا رو نمیشناسم نمیدونم کیم 😐

😂😂😂😂😂چی گفت

ابروهات تابه تاس 

بد سایه میزنی یا بد برات برداشته کجا میری ارایشگاه اصلا

چشمات افتاده و رو به پایینه باید یجور خط چشم بکشی بره رو به بالا😐فرصت نشد در مورد کک مکام حرف بزنه

ولی بجاش کلی از خودش تعریف کرد اخرم گفت برو یه فکری واسه ابروت بکن🤣

نکشیمون خوشگل /:  (با لحن این پسر هیز و چندشا بخون) با تشکر

ژوووون 🤣

2738
وا..روی منو زمین میندازی😔😔😔

فقط ماتیرماهیاخوشگلیموبس😁

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩
نمیدکنی یه زست اینجاس وحسودیش میشه😒😒😒

الان میان میگن وای عزیزم دلت رو بزرگ کن 🤣🤣🤣🤣🤣

بذار دیگه لج نکن🤫🤫🤫

خخخخخ بی عکس بخندیم

پس دروغ میگی🙄

فقط برای خندیدنه عزیزم

ابروهات تابه تاس  بد سایه میزنی یا بد برات برداشته کجا میری ارایشگاه اصلا چشمات افتاده و رو ب ...

عروس خودش عقده ای بوده بهش میگفتی توغذاتو بخوریه شبانه روز زحمت کشیدم😒

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩
2706