2733
2739
عنوان

تا حالا شوهرتون پیشتون گریه کرده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9040 بازدید | 156 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته شوهر من تو داره ولی شرایط سخت بوده ک گریشو دیدم  مثلا موقعی ک دخترم فوت شد از یک شب تا خو ...

دلم شکس الهی غمتون کم ش😔😔😔

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
نه سقطشون کردم هردوتاشو.ولی قصد دارم دوباره باردار شم توکل به خدا امید دارم هنوز

ایشالا ب سلامتی عزیزم

خدایا شکرت مراقب کنجد تو دلم باش. ایشالا دامن همه منتظرا سبز بشه به حق پنج تن😍😍😍
2728
حس میکنم خبیثم خخخ اصلا دوس ندارم گریشو ببینم قلبم کنده میشه بش میگم اگه گریه کنی میزنمتااااا بعد ...

حقشونه اصا چطور مارو گریه میندازن خودشونم بشینن گریه کنن😂

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
حقشونه اصا چطور مارو گریه میندازن خودشونم بشینن گریه کنن😂

والاااا ولی منو دیشب فاز برداشته بود سخنرانی میکردما میگفتم حق نداری گریه کنی من ب تو تکیه میکنم تو تکیه گاه منی

خدایا شکرت مراقب کنجد تو دلم باش. ایشالا دامن همه منتظرا سبز بشه به حق پنج تن😍😍😍
2738
بمیرم الهی .ببخشید دخترت چن وقتش بود

خدانکنه دخترم دو سالش بود.  شوهرم هنوز بعد دوسال از فوتش میاد بغلم میکنه و میگه بوی فرشته آسمونیمون رو میدی بغضم میگیره هنوز ک هنوزه یادشه و میخنده میگه اگر زنده بود چهارساله بود باهام حرف میزد میبردمش مغازه کلی خوراکی میخریدم..... یا لباس دخترانه میبینه میگه چ نازه و کوفتم میشه خرید. کی میخواد دلتنگیا تموم بشه دو سال گذشت  دعا کنید خستم  بی اعصابم عقده ایی شدم همش گریه میکنم 

باید کاری کنی آروم بگیرم خدا 😔

شوهر من حتی برای فوت زن دوم پدرشوهرم هم گریه کرد . وقتی سر کارش بود بهش زنگ زدن گفتن .

اونم فوری ساعت ۷ صبح،( من خواب بودم )بهم زنگ زد ، 

دیدم گریه میکنه 

منم خواب الو گفتم چیشده🙄🙄🙄

گفت ننه مرد. زار زار گریه میکرد😰😰😰

منم گفتم خب حالا ، خدا بیامرزتش. حتما باید ساعت ۷ صبح بیدارم میکردی بهم میگفتی🤨

اونم بنده خدا سریع قطع کرد🤣🤣🤣🤣

خدانکنه دخترم دو سالش بود.  شوهرم هنوز بعد دوسال از فوتش میاد بغلم میکنه و میگه بوی فرشته آسمون ...

خیلی سخته عزیزم ایشالا که خدا ی دونه عین همونو بهتون بده برات دعا میکنم و محتاج دعاتون هستم

منتظر اتفاقای خوبم ...  
چرا دیگ گربه بوره نیستی!؟

متوجه نشدی؟😂 رنگ مشکی اشتباهی دادم بهم موهای بلوندم سیا شد😂

[QUOTE=105348425]خدانکنه دخترم دو سالش بود.  شوهرم هنوز بعد دوسال از فوتش میاد بغلم میکنه و میگه بوی فرشته آسمون ...[/QUOTE😢😢😢😢😢خدا رحمتش کنه یه بچه بیار خوب می شه الهی بمیرم خدا بهت صبر بده چطوری تحمل کردی 😭😭😭😢😢

در زمانه ای که همه دروغ می گوییند بهترین کار سکوت است 😔🤐
2706