2737
2734

کلادرساشونم سخت نمیگیرن ادم چیزی زیادیادنمیگیره 

درکل بخوای بدونی عین مدرسه عیرانتفاعی

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فرقی با بقیه دانشگاها نداره ...آزاد و دولتی و....همشون یکیه مگر اینکه دانشگاهای برتر باشه...من ارشد آزاد بودم استادامون همون دانشگاه علامه و بهشتی و...بودن فرقی نداره مهم خودتی...مگه اینکه تو دانشگاههای برتر درس بخونی

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

من ایوانکی بودم (غیرانتفاعی)

بزرگ و خوب بود

استاداشم یکی درمیون خوب بودن

دوستان میشه برای اینکه ب حاجت دلم برسم برام ی صلوات بفرستین؟ ممنونم🙏😍                                                امیدوارم هرکی امضامو خوند ب حاجت دلش برسه❤🤗
چرا مثل مدرسس از چه لحاظ 

خیلی مزخرفه محیط کوچکه وفقط دارن سرنمره رقابت میکنن رفتارا هم همه بچگانه چون بایدپول دادبلانسبت دوستان هرکس وناکس دلشون خواسته ثبت نام میکنن بعنوان یه خواهرخواهش میکنم که نرو

2738
منم ایوانکی  وای بیشتر توضیح بدید لطفا شما چه رشته ای بودید

حسابداری

البته کاردانیمو اونجا بودم

برای کارشناسی اومدم تهران که نزدیک باشه

آخه راهش خیلی زیاد بود

از تهران تا اونجا تقریبا یک ساعت و ربع تو راه بودیم

ولی

خوبیش اینه که سرویس داره

تو یه محل های مشخصی اتوبوساش هستن سوار میشی تا خود دانشگاه

دوباره برگشتشم اتوبوس هست هروقت پر بشه برمیگرده 

البته موقع برگشت برای تهران اول خاوران پیاده میکنه بعد ترمینال جنوب

فقط برای برگشتش این دوتا مسیرو میره

من خاوران پیاده میشوم با بی آرتی میومدم خونه

دوستان میشه برای اینکه ب حاجت دلم برسم برام ی صلوات بفرستین؟ ممنونم🙏😍                                                امیدوارم هرکی امضامو خوند ب حاجت دلش برسه❤🤗

ولی عزیزم آدم خوب و بد همه جا هست

مهم خودتی که خوب باشی و اینکه کسیو برای دوستی انتخاب کنی که اخلاقش مثل خودت باشه حتی بهتر

من با بیشتر بچه های کلاس دوست بودم ولی فقط با چند نفرشون صمیمی شدم

خیلی اخلاقامون شبیه به هم بود

خداروشکرم خیلی روزای خوبی بود برام😍

ولی عزیزم آدم خوب و بد همه جا هست مهم خودتی که خوب باشی و اینکه کسیو برای دوستی انتخاب کنی که اخلاق ...

خخخ جواب یکی از دوستان بود

یادم رفت ریپلای کنم😂

حسابداری البته کاردانیمو اونجا بودم برای کارشناسی اومدم تهران که نزدیک باشه آخه راهش خیلی زیاد بو ...

آها محیط دانشگاهش واقعا مثل مدرسس!?هزینه هاش خیلی زیاده!?ببخشید من هی سؤال میکنم آخه فردا میرم ثبت نام میترسم یه وقت مشکلی پیش بیاد 

یه سوال دیگه دارم نمیدونم اصلا مهمه یا نه !? من چادری هستم امکانش هست مورد تمسخر قرار بگیرم!!:-(

آها محیط دانشگاهش واقعا مثل مدرسس!?هزینه هاش خیلی زیاده!?ببخشید من هی سؤال میکنم آخه فردا میرم ثبت ن ...

نه😐دانشگاهه خب

بالاخره محل تحصیله ولی خب توی ترم اول چون هنوز حس مدرسه رفتنو آدم داره رفتارای خام تری از خودش نشون میده ولی ترمای بعد جا افتاده تر میشی و میفهمی باید چطوری باشی

هزینه هاشم بستگی به رشتت داره

برای من ترمای آخر تقریبا دو تومن میشد

هزینه های رفت و آمد و ناهار و تنقلاتم که جدا

نه عزیزم راحت باش هرسوالی داری بپرس  تا جایی که بتونم کمکت میکنم😊

و اینکه

منم چادری بودم

حتی سر کلاس و توی سلفم با چادر میشستم

اگه خودت از پوششت لذت ببری کسی نمیتونه ازش ایراد بگیره

یادت باشه فقط خودت باید برای خودت تصمیم بگیری 

بنظر من حجاب یه مسئله ی شخصیه

چه کسی که بدحجابه و چه کسی که با حجابه فقط به خودش و خدای خودش ربط داره

فقط سعی کن رفتار بدِ بقیه رو رفتارای خودت تاثیری نذاره

موفق باشی عزیزم😊😉

نه😐دانشگاهه خب بالاخره محل تحصیله ولی خب توی ترم اول چون هنوز حس مدرسه رفتنو آدم داره رفتارای خام ...

مرسی خیالم راحت شد ممنون از کمکتون 

جدی چقدر خوب من عاشق چادرم هستم اما خب نگران بودم:-)

2706