2737
2734

ما پنج ساله که بچه میخوایم و ناباروری داریم و مشکل هم از همسرم هست تا پارسال که به همه مبگفتم به خاطر درس من فعلا نمیتونیم بیاریم تا اینکه توی چهارمین انتقال جنین  مثبت شد و حتی صدای قلبشو شنیدیم بخاطر اینکه نیاز ب مراقبت داشتم رفتم خونه پدر و مادرم اما خب روزانه آمپول داشتم برای همین به خانواده خودم گفتم مشکل دارم که یه وقت نسبت به شوهرم سرد نشن علیرغم تمام مراقبت ها و احتیاط فراووون بچه ام سقط شد. بماند که کلی قبلش خانوادش بهم میگفتن پس کی بچه میارین و در مورد سقط هم من رو مقصر میدپنستن درصورتیکه دکترم گفت جنین ضعیف بوده . حالا دوباره حرف ها وحتی بی احترامی های خانوادش شروع شده. خواهر شوهرم گفت خوب برین بکارین. شوهرم به هیچ عنوان حاضر نیست خانوادش بفهمن من هم که همه جا نمی تونم سپر بلا باشم جلوی خانواده خودش خودش باید حمایت کننده باشه نه من!! منم میترسم خودم بهشون بگم ایراد از اونه هم اینکه میترسم آبروی مومنی رو ببرم هم اینکه شوهرم ناراحت میشه و هم ممکنه از من باور نکنن. هر چی هم بهش گفتم که خواهرت و آبجیت اینجور گفتن و... هیچ حرکتی نمیزنه که بره مشکل خودشو بهشون بگه فقط در جواب صحبت هام و ابراز ناراحتی هام سکوت می کنه حتی مستقیم گفتم بهش که تو باید بهشون بگی نه من!!

خیلییی خودخواهه

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی ناراحتم ازش مطمئنم اگه مشکل از من بود الان رفتارش جور دیگه ای بود انقدر دوست دارم به خواهرش بگم ...

باهاش حرف بزن .. بگو دیگ خسته شدی 

. دعوا کن .. قهر کن

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
باهاش حرف بزن .. بگو دیگ خسته شدی  . دعوا کن .. قهر کن

حوصله عصبانیت هاشو ندارم.. خودش باید بفهمه آخه والا خیلی باهاش حرف زدم هم دیروز هم امروز دوباره صحبت کردم باهاش اما انگار به در میگی

2738