2752
2734
عنوان

چكار كنم درداي زايمانم شروع بشه؟

439 بازدید | 76 پست

سلام خانوما من از ديروز ترشح خوني دارم رفتم بيمارستان چك شدم گفت سه فينگر دهانه رحمت بازه احتمالا تا فردا زايمان ميكني ولي دردام شروع نميشه روغن كرچك خوردم دمنوش و شربت زعفرون گلاب خرما ولي انگار نه انگار نه دردام مياد نه كيسه ابم پاره ميشه پياده روي و دوش اب گرمم گرفتم 

گفتم امروز عصر برم يه شيشه كرچك بخورم و گل مغربي ببينم چي ميشه شما چه توصيه ايي ميكني

در ضمن اينايي كه خوردم ماما و دكترم گفتن بخور ايراد نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

گل مغربی تزریق کن شکم وکشاله های رونت رو چرب کن زیاد خوب چرب کنی سریع دردت میاد واقعا کمکت میکنه برای زایمانت دمنوش تخم شوید هم بخور دردت شروع میشه

خدایا مواظب عشقم ودخترم باش....

دوباره بروزایشگاه تا معاینه ات کنه چون تحدیک میشه... بعدم پیاده روی طولانی وپله

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖

منم مثل شمام 

چند روزه دمکرده شوید و گل گاو‌زبون  میخورم به گفته دکتر

و کپسول گل مغربی میخورم روزی ۱ دونه شباهم واژینال میکنم

روزی ۱/۳۰ دقه هم راه میرم

ولی هیچییی به هیچیی

شما چند هفته ای؟؟

2706