2733
2739
عنوان

دعای مهر و محبت

165 بازدید | 11 پست

سلام کسی میدونه دعای 40 کلید رو چه جوری میخونن تو اینترنت گشتم نوشته بک بار فلان ایه  دو بار فلان ایه تا میرسه به 40 بار فلان ایه یعنی باید همین جوری خونده بشه یا این ایات بکبار خونده بشه کافیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره همونجوریه من چند بار خوندم و حاجت روا شدم.

چیه و چجوری میشه توضیح بدید

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2731
اره همونجوریه من چند بار خوندم و حاجت روا شدم.

چطوریه ؟؟ برای چ حاجتایی میشه؟

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
چیه و چجوری میشه توضیح بدید

من توی گوگل سرچ کردم دعای چهل کلید و خوندم توضیحی نیست گلم یه دعاست که باید از روش بخونی

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
توی گوگل سرچ کن دعای چهل کلید برات میاره عزیزم 

منم سرچ کردم یعنی فقط یک بار تمام ایات رو باید بهونی یا ایه اول یک بار ایه دوم دو بار تا اخر که میشه ایه 40 رو 40 بار بخونیم؟؟یا یکبار از روی تمامش بخونیم؟؟؟شما انجام دادیدن خوب بوده؟؟؟

2738
منم سرچ کردم یعنی فقط یک بار تمام ایات رو باید بهونی یا ایه اول یک بار ایه دوم دو بار تا اخر که میشه ...

ایه اول یه بار ایه دوم دو بار تا.....ایه اخر که 40بار هستش.

من چند بار با همسرم بحث کرده بودیم و رفته بود تو لجبازی و بد اخلاقی من خوندم خودش زنگ زد و اشتی کرد

عزیزم یه چیز بهت میگم برای محبت عالیهههه

روزی 1021بار یا ودود بگو.

و 11روز روزی 11بار سوره مزمل رو بخون. 

ایه اول یه بار ایه دوم دو بار تا.....ایه اخر که 40بار هستش. من چند بار با همسرم بحث کرده بودیم و رف ...

سلام گلم میشه بگی چطوری خوندی این دعا؟ یکبار خوندی؟ 

خدایا خواهش میکنم ازت یه معجزه کن ،میشه لطفا واسه مشکلم صلوات بفرستید.اللهم صلی علی محمدوال محمد وعج الفرجهم
 سلام گلم میشه بگی چطوری خوندی این دعا؟ یکبار خوندی؟ 

سلام عزیزم

دعا توی نت بزنی برات میاره

خودس جلوش نوسته مثلا بند اول 1بار دومی دوبار تا اخری که که باید 40بار بگی.یه صلوات شمار یا تسبیح کنار دستت باشه راحت میگی

انشاالله مشکلت به زودی حل بشه

سلام عزیزم دعا توی نت بزنی برات میاره خودس جلوش نوسته مثلا بند اول 1بار دومی دوبار تا اخری که که ب ...

مرسی عزیزم .میگم روزی یکبار باید این دعا رو بخونیم؟

شما خودت که حاجت گرفتی چن بار خوندی؟

خدایا خواهش میکنم ازت یه معجزه کن ،میشه لطفا واسه مشکلم صلوات بفرستید.اللهم صلی علی محمدوال محمد وعج الفرجهم