2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دستمال و اسپری چربی زدایه سیف

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2731

دستمال جادویی

بعضی وقتام جوش شیرین و سرکه و ابلیمو میریزم تو قوطی شیشه پاک کن میزنم سریع دستمال میکشم پاک میکنم خیلی تمیز میشه

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
ندارم اونارو عزیزم  کاش خریده بودم 😔

چنبن کاری نکن. اون اسپری ها فقط بدرد شیر و گاز هایی مبخوره که جنس آلیاژ فلزشون خالص باشه

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود
2738
چنبن کاری نکن. اون اسپری ها فقط بدرد شیر و گاز هایی مبخوره که جنس آلیاژ فلزشون خالص باشه

اسپری مخصوص شیر آلات مجزا هست

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
اسپری مخصوص شیر آلات مجزا هست

عزیز من. من تخصصم اینه. کلا هرچی روش نوشته باشه چربی زدا. برای وسایلی استفاده میشه که آبکاری نباشه یا آبکاری نازک باشه یا حتما جنس فلزش ناخالصی نداشته باشه

مثلا شما باهاش پلو پزت رو پاک کن ببین چه بلایی سرش میاد

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود