2733
2739

نه همگی با شوهرشون باردار شدن😂😂😂

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ميگن خيلي خوبه خودم تجربه ندارم چرا پياز درماني رو امتحان نميكني؟

چی هست؟؟

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖
😐😐😐

😑😑😑😑😑😑حمله نکنید بخدا شوخی کردم

2738
چی هست؟؟

تاپيك هاي زيادي دربارش هست جست و جو كنيد 

خيليا با اين روش باردار شدن

البته ميگن پرولاكتينو بالا ميبره نميدونم درسته يانه

خدايا بس نيست انتظار؟من درعذابم🔥ارامشت كي نصيبم ميشود؟🌞🥀

جاری من سهرسال باردارنمیشد جفتشون مشکل داشتن هزارتا دکتر عوض کردن کم کم داشتن میرفتن به سمت ای وی ف که اخرین شانشون بود یه نفر بهشون زل رویال پیشنهاد داد اونام ازهمه جا رونده امتحان کردن سر دوماه حامله شد الان یه پسردختر شرشیطون داره

انجا که خدا هست کجاست؟؟

[QUOTE=105318891]جاری من سهرسال باردارنمیشد جفتشون مشکل داشتن هزارتا دکتر عوض کردن کم کم داشتن میرفتن به سمت ای وی ف ...[/QUO

چی هست خوردنیه ؟از کجا گیر بیارم؟

نمیدونی مشکلش چی بود؟

2706