2737
2734
عنوان

اگه به پدرشوهرتون حقوق بدید ! 😐😐😐😐😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 40 پست

یه پکیج هست که توش میگه چطوری تو خونه پول دربیاری..واسه خانومای خانه دار و .. من دارم استفاده میکنم .. تازه از امروز تا 3 روز #رایگان‍   شد سریع برین ببین :)

چند ثانیه صبر کنید تا تبلیغاتش بره

http://festyy.com/w4l5ok 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نفهمیدم پول رو شما از حقوق خودتون دارین به پدرشوهرتون میدین یا همسرتون دارن به پدرش کمک میکنن؟

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...
اولا که خودت پیشنهاد دادی . دوما که مادرشه خب وظیفشه هواشو داشته باشه . ولی از همون اول باید هر چقد ...

خب این ماه جاری پررو 1 تومن از پولمون خرج کرد 

ظرف 1روز خرج پیتزا و گردشش .چون همون بود 

اماشوهرم طوری که انگار داره حقوق میده .همون 1 تومنو داده پدرشوهر 

بعد من زنگ زدم شوهرم میگم فلان وسیله میخوام ،میگه دیگه پولی نمونده ندارم

2728

اکه نمیخای تو جیب جاریت بره خرید کنید براشون بفرستید  مثلا  برنج گوشت  روغن دارو دکتر. اما اگه جاریت داره از اونا نگهداری  میکنه  کار  بزرگ و سختی میکنه زیاد به پرو پاش نپیچ همین که  تورو راحت کرده خداتم شکر کن خیلی سخته  زندگی  با پیر . پول  دادن راحت تره

تو این گرونی چجوری ماهی یه تومن به پدرشوهرت میدین؟کارشوهرت چیه ووماهیانه چقدردرآمد داره؟

همینو میگم تو این گرونی .خودمون که جوونیم فرصت پیشرفت نداریم دیگه چیزی تهش نمیمونه 

ما کلا ۲۶۰۰ حقوقشه

۱ تومنش ک قسطاس ۱تومنشم ب پدر مادرش بدهکاریم تا عید رحم نمیکنن بگن ندارید حالا نمیخاد بدید تو اوج نداریمون بعد از ۳سال مامانش برگشته میگه پول من چیشد حالا اونموقع ک میخاست بده گفت هروقت پولدار شدید بدید  استرس پشت استرس 

میمونه ۶۰۰ واسه خونه

2738

اگه همه زندگیتم دادی واسه پدر و مادر بده ولی یه پر کاه به جاری نده که خیلی بی چشم رو تشریف داره خاک تو سره جاری احمق نمک نشناس من 

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
اگه احتیاج دارن کمک کنید کاری به بقیه نداشته باشین پیش خدا گم نمیشه شک نکنید

هیچم این حرفا نیس بیخودامیوارش نکنید بدبختو

من به شخصه تجربه دارم

بابای من هم مامانش مریض شد هم باباش ماشینشوفروخت پولی که برای خرید خونه جمع کرده بود دادواسه بیمارستانشون کلی هزینه دیگه واسه پدرومادرش کردکه دعاشون پشتم باشه خدامی بینه وهزارچرت وپرت دیگه الان که چندین سال گذشته وبابام پابه سن گذاشته تویه خونه ۵۰متری  ۱۵پیش داده کلی اجاره می شینه هشتش هم گرو نهشه...

این حرفا توخالیو پوچه خدا کمکت می کنه...هههههه🤫

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞
خب همون برنج و گوشت هم جاریه پررو میزنه به بدن .و پولهای شوهر خودشو جمع میکنه !

خب اگه خیلی ناراضی هستید شما  از اون ها نگهداری  کنید. بعدم من فکر نمیکنم یک میلیون  خرج چند نفرو کفاف بده حتی اگه تو روستا  باشن پیرا کلی  خرج دارن 

یه پکیج هست که توش میگه چطوری تو خونه پول دربیاری..واسه خانومای خانه دار و .. من دارم استفاده میکنم ...

چرا واس من ارورمیده؟

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞
2706