2733
2734
عنوان

خیارشووررم چرااینجوری شده😑😨

114 بازدید | 5 پست

سلام مامانم برام خیارشورگزاشته بود توجانوشابه ای حالا من درشوبریدم که بریزم تویه ظرف دیگه خودمم ازقبل تویخچال خیارشورداشتم هردوتاشومزه کردم دیدم خیارشوری ک ازبیرون گرفته بودم شورتره براهمون به خیارشوری که مامانم گزاشته بود نمک اضافه کردم 

خیارشورها بسیارتند ومزه تلخی میده بنظرتون چیکارش کنم ک درس بشه؟ اب بریزم روش؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

وااااا کسی نمیدونه چیکارکنم؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تلخ ؟؟؟؟

حالا به اندازه موردنیاز آب نمک(نمک کم باشه) ویه حبر سیر یه دونه فلفل وکمی ترخون ونصف استکان سرکه قاطی کن آبشو بریز بیرون بجاش این آبو بریز روش ولی بذارش یخچال

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم