2733
2739
عنوان

باكمك مالي به مردموافقيد؟!

129 بازدید | 30 پست

بادليل بگيد لطفا

درصورتي كه كمك بشه ايابه غرورش برنميخوره؟

مثلاخودش درخواست كمك نكنه اصلا ياازوضعيتش گلايه نكنه اماشمابدوني نيازبه پول داره وشمااون مقدارروداشته باشيد

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بستگی داره به اون مرده

من شوهرم این ماه خیلی پول لازمه و من دارم قایمکی البته.....ولی عمرا بدم

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2738
بستگی داره اون مرد کی باشه؟؟؟

نميدونم چطوري بگم نه دوست پسري كه به عرف ميشناسنش حساب ميشه نه نامزد

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜
والا منکه از اول ازدواج همین کارا رو کردم اون تن لشم دیگه نرفت سرکار اخرم ازش جدا شدم

كاري بودمثلاازاول؟؟ياكلاتن پروربودودنبال بهانه

من الان ۳۵ میلیون دارم ولی عمرا بهش بدم بره کار کنه دیوث قبلنا خیلی بهش کردم قبلنا یعمی چند ماه پیش لیاقت نداره پس منم نمیدم دیگه
در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
من موافقم  ولی بستگی به طرفت داره ؟به اخلاقش که خبر داری

ن دوست پسرحساب ميشه نه نامزد 

اره اخلاقشوميدونم ادم كاري وزحمت كشيه امامشكلاتش اين ماه خيليييي زيادبود ونيازداره

2706