2733
2739
عنوان

ادامه ماجرا زن متاهل و همسرم +اسکرین پیام های من به اون زن

| مشاهده متن کامل بحث + 3399 بازدید | 98 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاراشتباهی کردی پیام دادی  وقتی همسرت بهت میگفته توهم باید قبلش به همسرت  میگفتی  شاید ازنظر کاری همسرتو تومنگنه بندازه  میزاشتی کار وگیرشوهرت دربره  اخر سر...الان هم معلوم نیست همسرت  شاید ۱۸۰ درجه نسبت به رفتارت واکنش نشون بده ‌...اشتباه کردی

2728
جریان چیه؟ شوهرت چرا باهاش حرف میزده؟

همسرم شوهر این زنه رو میاره جای خودش کار کنه یه جورایی دستش رو می گیره و همکار میشن.... بعد زن اون مرده ازون هرزه های... بود که شوهرم می گه چند بار اومده پیشنهاد دوستی و.... داده گفته ازت خوشم میاد و عاشقت شدم و این حرفا

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇

شوهرمم فحشش داده و تهدید کرده که به شوهرش می گه حتی گفته من اهل این کارا نیست زنم رو خیلی دوست دارم و اینا

ولی زنه دست بردار نبود پیام می داد زنگ می زد و.... 

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
2740
اون جواب نداد؟

یک زن زرنگ با سیاست با حرص حرف نمیزنه بلکه میتونستی با زرنگی هم کار شوهرت وپولها روازدستش دربیارین  وگیرتون که دررفت آخرسر براش شکلک درمیاووردین  شوهرت اونو بدضایع میکرد....کارت خیلی بچگانه بوداونم بدون اطلاع همسرت

خوب پولاروهنوزازش نگرفتید؟

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂

حتی  شوهرش رو بیرون کرد به خاطر فساد اخلاقی که داشت

اما بعد بیرون کردنش چند نفر طلبکار اومدن و گفتن پول دادن به این مرده و اونم نداده.....ادمای کارگری هم بودن

بعد شوهرم مجبور شد دوباره بگه بیاد تا پول هاشون رو بده اونم چون همه دست زنش و به نامش بود توان نداشت

خودشون باهم مشکل داشت و دعوا داشتن به خاطر اعتیاد مرده که تازگی گرفتار شده

دوستان چرا از نگاه دوستمون به ماجرا نگاه نمیکنین..به نظر من ایشون خوب کاری کرده که اون خانوم حرف زده چون اون خانوم الان فهمیده بازی خورده و نتونسته همسر ایشونو از راه بدر کنه..خوب کاری کردی عزیزم واقعا همسرت افرین داره که همه چیو بهت گفته و پنهونی کاری نکردی