2733
2734
عنوان

ادامه ماجرا زن متاهل و همسرم +اسکرین پیام های من به اون زن

| مشاهده متن کامل بحث + 3399 بازدید | 98 پست
دعا نویس قرانی که جن نداره عزیزمّ.همون ایه قران ومینویسه برات فقط اداب نوشتن ووقت وزمانش و بلده رعای ...

اینجوری خوبه اون جن دارا ب خدا و قرآن و همه چی توهین میکنن و میشن برده جن 

مهربان جان وقتی ی نفر میگه برام دعا کن یعنی دستش از خیلی جاها کوتاه شده ولی امیدش همچنان اونو ب تقلا وا میداره.... مهربان جان  برام رسیدن ب آرزوم میشه 1 صلوات مهمونم کنی؟ با قلب مهربونت ک ب خدا نزدیکه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مهربان خوبی خبری نشد؟

سلام عزیزم اتفاقا هنوز درگیر بودیم که امشب اگه خدا بخواد حل شد 

زنه دو تا چک آورد برای ده روز دیگه 

شوهرشم بیرون کرد همسرم 

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇

تازه چند شب پیش زنه اومده پیش شوهرم که خرش کنه شوهرمم سنگ روی یخش کرده میگه هرچی از دهنم دراومد گفتم بهش 

گفته من یک تار موی زنمو باهزار تا مثل تو عوض نمی کنم اونم بهش برخورده ناراحت شده

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
2731

خیلی ممنون عزیزم که به یادم بودی❤️❤️❤️❤️

ب جهنم ک بر خورده تو خونه خیلی راجب زنه حرف نزن ک عادی شه برا همسرت

آره قرار شده دیگه حتی یک کلمه صحبت نکنیم دربارش

شوهرم از وقاحتش خیلی بدش اومده میگه دیگه دربارشون صحبت نکنیم

2738
امیدت بخدا باشه حل میشه

انشالله باز ممنون خانومی ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️