2737
2734
عنوان

دیشب مهمون داشتم اما.....

| مشاهده متن کامل بحث + 811 بازدید | 48 پست
وایییییییییی من بعضی چیزا اینجا میشنوم دیوونه میشم  اولا خدا دختروتو شفا بده دوما چرا گداشتی ب ...

اجی جونم بادبزن بیارم یا یه لیوان اب سرد😂😂😂😂

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
وایییییییییی من بعضی چیزا اینجا میشنوم دیوونه میشم  اولا خدا دختروتو شفا بده دوما چرا گداشتی ب ...

ممنونم از راهنماییت دوست عزیز دیشب به شوهرم گفتم بهشون  بگو عروس کارو پس بیارن اما گفت من این کارو نمی کنم خجالت می کشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اجی جونم بادبزن بیارم یا یه لیوان اب سرد😂😂😂😂

باور کن میترسم گزارش بزنن وگرنه فوش رکیک میدادم اصن خودمو گداشتم جای استارتر و بچش اعصابم بهم ریخت والا من بچه بودم وابستگی خیلی خاصی ب وسایلم داشتم هنوزم دارم ی بار پسر عمم ی جا سوییچی ک ماهی بود رو ازم کش رفت چقدرررر گریه کردم چقدر اذیت شدم هنوزم یادم میوفته اعصابم خرد میشه هوف باد بزن کف کردم خخ

خدا به دادت برسه پنج تا خواهرشوهر!!! اونم از نوع بیشعورش

توروخدا انقد رو ندید به آدمای این مدلی

هر زنی حق دارد دامنی داشته باشد گل گلی کوتاه و پر از چین ... که هروقت دلش قد یک دنیا گرفت بپوشدش وراه برود و راه برود ...تا گلهایش، چین هایش دلواپسی هایش را ببرد.
ممنونم از راهنماییت دوست عزیز دیشب به شوهرم گفتم بهشون  بگو عروس کارو پس بیارن اما گفت من این ک ...

خودت بگو ب خدا من‌از اینقدر ریلکسیت حرصم میگیره من بودم قطعا بعد رفتنشون ی دعوای حسابی میکردم خودت بگو ب خواهرشوهرات بگو دخترم بهونه ی عروسکاشو میگیره واقعا از لحاط روحی مطمءنم بچت اذیته

2740
خودت بگو ب خدا من‌از اینقدر ریلکسیت حرصم میگیره من بودم قطعا بعد رفتنشون ی دعوای حسابی میکردم خودت ب ...

دیشب با شوهرم سر این قضیه دعوا م شد اما بچه های خواهر شوهرم کوتاه نمی آمدن مادراشونم تشویقشون می کردن من هر چی می گفتم کسی گوش نمی داد 

دیشب هر چی به بچه های  خواهرشوهر ام می گفتم نبرید اصلا گوش نمی کردن نمی شد دعواشون کنم

چرا میشد 

الان زنگ بزن امادشون کنن برید بیارید

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

رک.به.ماماناشون.میگفتی الانم یا بشین حرص بخور یا بلند شو زنگ بزن بگو عروسکا رو بیارن بگو دخترم بهونه میگیره اگرم ناراحت شدن به جهنم

میشه واسه کنجد تو دلم یه صلوات بفرستید تا سالم بیاد بغلم......خدایا شکرررررت

این بشه واستون تجربه دفعه ی بعد در اتاقش رو قفل کنید و اینکه رفتین خونشون وسایل دخترتون رو بگیرید اگر هم اعتراض کردند به بچه ها توضیح بدین که تا حالا دستتتون امانت بود الان میخوام ببرم دخترم خودش بازی کنه اگر راضی نشدن شماهم اسباب بازی موردعلاقه ی اونا رو بردار باخودت بیار

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
2706