2733
2739
پروردگار  اگ دوست نداشت من خودمو بکشم این همه اذیتم نمی کرد.یکم بهم کمک میکرد.بخدا من میگم خدای ...

#غیر_مستجاب_نداریم

آیت الله بهجت

مادعای غیر مستجاب نداریم❗

👌یادعادیرترمستجاب میشود

یایک بلایی ازانسان دورمیشود

👌یابهتر ازآن رابه اومیدهند

👌یاروز قیامت اورامی
آورندمیگویند:این همه ثواب برای تو.

⁦♥️⁩و بگو پروردگارا ،بیامرز و مهربانی کن،که تو مهربان ترین مهربانانی⁦♥️⁩
منم دوس دارم یجوری خودمو کشم ب نفع جامعه باشه مث دختر ابی بلخره خودمو میکشم میدونم

عزیزم دخترآبی نفعی برای جامعه نداشت٬اگه می خوای برای جامعه مفید باشی ورزش کن٬اطلاعاتتو ببر بالا٬مطالعه کن٬قوانین اجتماعی رو رعایت کن٬یه انسان خوب تحویل جامعه بده اگه مادری و...

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پروردگار  اگ دوست نداشت من خودمو بکشم این همه اذیتم نمی کرد.یکم بهم کمک میکرد.بخدا من میگم خدای ...

سلام عزیزم شما سونو برو انشالله که چیزی نیست 

بر فرض محال خدای نمرده اکر پاهای جنینی طوری باشه تو همون نوزادی درست میشه 

لگن نوزاد دوستم کاملا کج بود یعنی اکر میدیدی میگفتی بچه مشکل اساسی داره کلا پایین تنش کجججج بود!!!چون وضعیت بچه تو رحم مناسب نبوده 

تو همون نوزادی باورت نمیشه بردن دکتر ۳ هفته ای خوب خوب شد اصلا دیگه مشکلی نداره 

الان ۵ سالشه 

شما هم اگر مشکلی بود حل میکنی 

اینترو به همسرت توضیح بده روشنش کن مردا از خیلی چیزا بی اطلاعن

یکم قوی باش خودکشی یعنی جی

من خودم بچه بودم پدرو. مادرمو از دست دادم کلی اذیت شدم اذیتهایی که شما تو خپاب هم نمیبینی 

الان انقدر قوی شدم که خودمم حس میکنم علاوه بر تعریف اطرافیان

همیشه سعی کن ضعف نشون ندی مخصوصا جلوی همسرت 

ببخشید اینجوری توسری خور میشی

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
سلام عزیزم شما سونو برو انشالله که چیزی نیست  بر فرض محال خدای نمرده اکر پاهای جنینی طوری باشه ...

تحملم تموم شده دیگ تحمل هیچی ندارم از بس بلا سرم اومده.از بس دلم شکسته دیگ دلی نمونده

تقدیر💔
2728

به کسایی که قصد خود کشی دارن باید گفت که با خودکشی کردن فقط جسم حذف میشه و آدم فقط وجود مادی شو از دست میده و در اصل این روحه که از مشکلات ومشقات زندگی رنج می کشه و تحت فشاره و با حذف فیزیکی روح همچنان  در عذابه ؛ ولی فرقش با وقتی که زنده بود و جسم داشت اینه که با همون جسم و حضور دنیایی به آرامش روحش کمک می کرد مثلا برای حل مشکلات قدم بر می داشت ، با فعالیت سالمی سر گرم می شد و اوقاتی از غم دنیا فارغ میشد ، از مشاوری راهنمایی می گرفت، با کسی در رابطه با مشکلش درددل می کرد ، یا حداقل ش اینه که یه دمنوش آرامبخش برای تسکین روحش می خورد ولی کسی که خود کشی می کنه  این امکان ها  را از خودش صلب می کنه همچنین آن دنیا هم مکان خرم تری از این دنیا برای این قبیل افراد نیست ؛ خودکشی قتل نفس محسوب میشه و از گناه کبیره است و ممکنه آن دنیا فرد عذاب و رنج هاش از این دنیا هم بیش تر باشه مخصوصا اینکه گناهان دیگه ای هم در این دنیا مرتکب شده باشه ؛ درسته پرونده این دنیا بسته میشه ولی پرونده اون دنیا تازه باز میشه  و  میشه گفت مثل از مرداب به گرداب رفتن می مونه.
و اینو بدونید که با اینکار چشم های زیادی رو نم دار می کنین و کمر مادرتون رو هم خم دار می کنین.

توصیه می کنم  جاده ای از روحتون به خدا افتتاح کنین،  و به سمت اون که آفریننده شما و بقیه و همچنین مدبر عالمه و بر هرکاری تواناست ، دست جلو ببرید تا دستتون رو بگیره.

و هرگاه اگه از سختی های زندگی به ستوه آمدید و نا امیدی در دلتون لونه کرد یاد جوانه های علفی بیفتین که دل سنگ سخت رو می شکافن و بیرون میان و مردم از دیدنشون حیرت می کنن چون مانع به این بزرگی رو از سر راهشان بر داشتن؛ ولی رشد کردن جوانه های حتی پیاز زعفران هم به چشم کسی نمیاد و برای کسی عجیب و بهت بر انگیز نیست چون همه شرایط رشد واسشون مهیا بوده و راحت در اومدن.
اگه از زندگی ناامیدین اینو بدونید که حتی در بیابان های سوزناک هم هر از گاهی نسیم خنک میاد.
و اگه پشت سر هم بد شانسی میارین به جمله باور داشته باشین که بهترین بارون ها از سیاه ترین ابر ها سرازیر میشن.
امید داشته باشین زود یا دیر حتی شده خیلی دیر روزایی میاد که واستون اتفاق های خوشایند می افته و گره های زندگیتون دونه دونه باز میشه و نفس های خنک از وجودتون بر افراشته میشه و این تصمیم که داشتین رو یه اشتباه مضحک می دونین.
(لطفا  اگه با کسی برخوردید که چنین قصدی داره نوشته مطالب فوق رو واسش بفرستید.)

رعد برق به دل آسمان چنگ زد و از آسمان قطرات خونی به نام باران بر زمین جاری شدند، پس درختان  سرو  این دشت خون دل خوردند که حالا چنین سرافرازند .

میدونی چرا؟؟؟؟

تو یه بچه که جون داشته سقط کردی 

انتظار داری زندگیت پراز شادی باشه؟

مگ اون بچه چکار کرده