2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عارع چن روز پیشم اونجا بودیم😂😂😂خیلی شهر مضخرفیه

چرا خوبه که

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2738
دقیق پس میتوتید جواب سوالم بدید میشه پی وی بپرسم خواهش

باشه

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
چرا به نظرت واضح بگو

مادر شوهر من چندتا پسرعمو داره بیجار ،خیلی ادمهای بافرهنگ و روشن فکری هستن البته بماند که خوب و بد همه جای دنیا هستن

مادر شوهر من چندتا پسرعمو داره بیجار ،خیلی ادمهای بافرهنگ و روشن فکری هستن البته بماند که خوب و بد ه ...

عارع منم یه عموم فوق العادع آدم خوبیه ینی به طوری ک آدم رفتاراشو میبینه حض میکنه و بابامم خوبه ولی عموهایه دیگم خوب نیستن هروق زناشونو میبینی آه و ناله میکنن

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706