2737
2739
عنوان

دوستان پسرم ۸ماهشه

168 بازدید | 13 پست

سلام‌ خانمهای گل 

پسرم ۸ماهشه قطره اهن‌نمیخوره چتد دفعه بهش دادم بالا اورد یعنی کل روز هرچی بهش میدم‌بالا میاره چیکار کنم بنظرتون ؟

فقط مولتی میخوره 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قطره آهن چی میدی

همین بهداشتیا 

فروگلوبین دکتر داده برا پسر بزرگم 

اما ب این ندادم‌تاحالا 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2738
خب معلومه که نمیخوره حق داره طفل معصوم خودت یه ذره بچش مزه ی زهر میده فقط و فقط لیپوزفر

مرسی عزیزم چشم حتما 

فقط بدیش به اینکه با اینکه ایرانیه ولی ۴۵ تومنه

اشکال نداره مجبورم بخرم دیگه 

بچه درحال رشده خدای نکرده کم خونی نگیره یکمم تپله میگم بدم بهش 

اشکال نداره مجبورم بخرم دیگه  بچه درحال رشده خدای نکرده کم خونی نگیره یکمم تپله میگم بدم بهش&n ...

قطعا همینه

من یه بار یورویتال خریدم

مارک معروفیه همون ۴۵ تومن

ولی دقیقا هم طعم بهداشتیا بود

دیدم لب نمیزنه با جاش انداختم سطل آشغال گفتم بچم مهم تره

قطعا همینه من یه بار یورویتال خریدم مارک معروفیه همون ۴۵ تومن ولی دقیقا هم طعم بهداشتیا بود دیدم ...

مرسی پس امروز بخرم حتما از ۶ماهگی باید میخورد ک نمیخورد 😍😍ان شالله تن بچتون سلامت باشه