2737
2734
عنوان

نمیدونم با این آقا چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2056 بازدید | 210 پست
منم خیلی حساسم خیلی..تو زندگیم بینهایت سختی کشیدم.بارها ب خودکشی فک کردم....دیگ نمیتونم عذاب بکشم

پس مطمئن باش خيلي ميشكني با اين ادم چون ايشون هرقدرم خبو باشي عيباتو ميبينه  وبهت ميگه خيلي اذيت خواهي شد مگر اينكه محل نزاري به حرفاش كه البته اينم سخته

بيشتر فكر كن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پر عیبه ..۲۸ سالشه ی گواهی نامه نداره..بچه روستاس...تازه مادرشم باید نگه داره.خودش داز کچل هم میش..م ...

ببین روابط اجتماعی توی روستا با شهر فرق داره . اونجا از بچگی همین رفتار باهاشون شده و براشون مهم نیست رک تو جشم طرف بعضی حرفها رو میزنن . فرهنگشون اینجوریه ، تازه مادرشو ندیدی شک نکن ورژن قدیمی تر و گستاختری هم هست . ادامه نده لایق تو نیست .

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
 بخدا از این میسوزم ک هیچ کاری باهاش نداشتم ...خدا یه کاری کرد ک سر راهم قرار بگیره

از کجا میدونی کار خداس ،شاید شیطون گذاشته سر راهت 

عاقلانه تصمیم بگیر ،برو مشاور همه چیو بگو 

⁦♥️⁩و بگو پروردگارا ،بیامرز و مهربانی کن،که تو مهربان ترین مهربانانی⁦♥️⁩
2728

خب‌خانواده‌پایین‌ترباشن‌دلیل‌نمیشه‌خودتوبالاترببینی‌،اگه‌واقعا‌قصد‌ازدواج‌داره‌،عیبهایه‌هم‌روبگین‌وشناخت‌کافی‌پیداکنین‌،‌بعد‌تصمیم‌بگیرین‌این‌دوران‌دورانه‌شناخته،

عزیزم ادامه رابطه با این آدم به صلاح نیست ، ما هم پادری نیستیم هر کی از راه رسید لگدمالمون کنه .

اگ هر کسی داستان آشنایی مارو یدونه میفهمه ک من هیچ تقصیری نداشتم....خدا گذاش جلو پام...بیخیالش شدم..ولش کردم...ولی با هرترفندی بود من و دلبسته خودش کرد.....با وجود اینک عذاب میکشم و ایشون اومدن خاستگاری و همه فاپیل قهمیدن و فک میکنن ما جواب بله رو دادیم..میزارمش کنار

حس میکنم خیلی ظاهر بینه...منم مشکل پوستی دارم

خب هست مسلما

بجای ترسیدن ردش کن

زندگی هزار جور بالا پایین داره ...زایمان..ماهانه...مریضی...

زن که نمی تونه همیشه مجسمه زیبایی باشه

و خدا برای من کافیست.....
سلام مهربونم خوبم خدا رو شکر... نه عزیزم نفرستادم اینجوری خودم راحت ترم

😄هر چند که من اگه بودم براش شر به پا میکردم اما خب شما روحیه ت ارومه .عزیزم ان شالله خیلی زود یه مرد خوب بیاد تو زندگیت و خوشبخت بشی 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
2738
از کجا میدونی کار خداس ،شاید شیطون گذاشته سر راهت  عاقلانه تصمیم بگیر ،برو مشاور همه چیو بگ ...

چی بگم ک آشنایی ما از دعای عهدو اذون شرو شد.....ولی شاید هم واقعا کار شیطانه

خیلی میترسم آخه مشکل پوستی هم دارم ...

از مشاور کمک بگیر اعتماد به نفست اومده پایین ، اونم اینو فهمیده ، مشاور کمکت میکنه اول خودت رو میدا کنی بعد راحتتر میتونی تصمیم بگیری 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
دعا کنید بتونم....بخدا خودمم معلممم...ورزشکارم..هرکی م و میبینه به خدا همیشه ازم تعریف میکنن....

عزیزم احساسات زود ازبین میرن اگه کات کنی زود فراموشش میکنی چون خودتم دودلی و فقط بخاطر اینکه بهش وابسته شدی دل نمیکنی وگرنه منطقت هم قبولش نداره که اومدی راجع بهش این تاپیکو زدی و نظر خواستی  .

ببین روابط اجتماعی توی روستا با شهر فرق داره . اونجا از بچگی همین رفتار باهاشون شده و براشون مهم نیس ...

ممنونم.

بلع میزارمش کنار....قلبم تحمل این همه بار و نداره..به خاطر غم و غصه هایی ک‌کشیدم موهام کم پشت شد و ریخت...

😄هر چند که من اگه بودم براش شر به پا میکردم اما خب شما روحیه ت ارومه .عزیزم ان شالله خیلی زود یه مر ...

مرسی عزیزم😍😍😘😘😘

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
 بخدا از این میسوزم ک هیچ کاری باهاش نداشتم ...خدا یه کاری کرد ک سر راهم قرار بگیره

😳😳😳خیلی ها سر راه آدم قرار میگیرن ، عقل ما کجا رفته ؟

2706