2737
2739
عنوان

در مورد سزارین و بیمارستان کمک

113 بازدید | 22 پست

سلام  دوستان  من  هفته  ۳۴   دکترم  بعم  نامه  سزارین  داده  تو  بیمارستان  نجمیه  که    18  مهر  اونجا  زایمان کنم  , نمیدونم  باید  قبلش  بیمارستانم  برم  , یا  همون  تاریخ  برم   ینی  همون  روز  بستری  و زایمان  میشم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکرکنم نجمیه برا سزارین باید بری یه پرس‌وجو بکنی

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2728

من تازه اونجا زایمان کردم 

نیاز نیست بری 

روز زایمانت صبح برو و بستری شو 

البته قبلش با دکترت هماهمگ کن ساعت رفتنت‌و‌

عالیهههههههههههه بیمارستان و کادرش 

منم اولین بارم بود اونجا و خیلییییییییییی دوسش داشتم

خدايا آن ده ,كه آن به

2738

والله از یکی از دوستام که اونجا زایمان طبیعی کرده پرسیدم

گفت واسه طبیعی هرموقع بری انجام میدن

اما سزارین پرونده تشکیل‌دادن میخواد

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
من تازه اونجا زایمان کردم  نیاز نیست بری  روز زایمانت صبح برو و بستری شو  البته قب ...

خداروشکر   , به  من  گفت  صبح  کنگره  دارم  ظهر  بیا , چه  وسایلی  ببرم  ؟بیهوش میکنن  یا سر

ااا منم مثل شمام دقیقا خونرسانی جنین ضعیفه هفته ۳۴ من نرفتم سونو شما رفتی چند کیلو بود تو این هفته&n ...

من  تو  انومالی  گفت  یکی  از  رگهام  ضعیفه  , بعد  تو ۳۳هفته  دوتاش  ضعیف  بود  اسپیرین  میخورم  خیلی وقته خداروشکر  رو وزنش  تاتیر  نداشت  تو ۳۴ هفته ۲کیلو  بود  مال  شما  چطور ؟

میگم که باید بپرسی!!!

انگار طبیعی پرونده نمیخواد و حتی اگر طرف دردش هم بگیره میره راحت زایمان میکنه

اما سزارین پرونده میخواد فکر کنم

باز خودت بپرس

2706