2737
2739

امشب با دوستامون کافه بودیم خیلی خوش گذشت اومدیم خونه نیگاه فیلم کردیم بعد من بهش گفتم رضا من این فیلمرو میخوام یهو گفت منم خیلیارو میخواستم خیلی بهم برخورد اخه رابطمون خیلی خوبه خودشو شت تا بهم رسید 1سال به هر دری زد خیلی تعجب کردم اینو بهم گفت قبل من خیلی دوست دختر داشت ولی خواستگاری هیچکودوم نرفته بود اخر شب اومد بغلم کرد گفت بوس بهم میدی منم گفتم برو از همون خیلیا بگیر بعد گفت تو فرق شوخیو جدیو نمیفهمی برات متاسفم منم پتو کشیدم رو خودم گریم گرفت بعد گفت چشم گریه کردنتو ندارم گرفت خوابید خیلی ناراحت شدم به نظرتون فردا چه رفتای نشون بدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

مردا تو شوخی خیلی از حرفای جدی رو میگن

نمیدونم باید چیکار کرد 

من بدتر از اینو تجربه کردم

ولی چاره ای جز کنار اومدن و. وانمود به فراموشی ندارم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

مثل منی تو....منم سر هیچی هی قهر میکنم اما نکن اینکارو تو

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2706