2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسى جون باردارى برا منم دعا كن به حاجتم برسم چون باردارا به خدا نزديكترن دلشون پاكتره يه فرشته تو دلشونه كه پاك و معصومه😍😘🙏🏻

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...
2731
2740
منم دیسک دارم الان کمرت دردمیکنه؟موندم بیحسی برام خوبه یابیهوشی؟

نه گلم چون بيحس كمر نكردن كمردرد ندارم

از دكترت حتما بپرس كه كدومش به نفعته

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...
🤕🤕🤕🤕🤕🤕پس چطور بچمو ب دنیا بیارم از دهنم؟ اسم طبیعی بیاری جیغ میکشما😡😡😡

🤣🤣🤣عشقم 

من ایمان دارم، امسال خدای مهربون جای فرشته رفتمو پر میکنه. خدایا وعده تو حقه، باور دارم قلب شکسته منو شاد میکنی. برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرست دوست من، 💜لایک کن منم برات صلوات بفرستم💜 بهمن ماه به فضل خدا باردار میشم ان شاءالله. دامن همه منتظرا سبز💚
اومد استرس بندازه ب جون من بدبخت کم خودم استرس دارم آخه

به جون منم انداخت

بعضیا انگار ملاحظه شون صفره 

نمیگن یه زن باردار خودش هزار تا فکر و خیال داره

متاسفم براشون 😑😑😑

من ایمان دارم، امسال خدای مهربون جای فرشته رفتمو پر میکنه. خدایا وعده تو حقه، باور دارم قلب شکسته منو شاد میکنی. برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرست دوست من، 💜لایک کن منم برات صلوات بفرستم💜 بهمن ماه به فضل خدا باردار میشم ان شاءالله. دامن همه منتظرا سبز💚