2737
2739
عنوان

بزرگترین سوتی که دادید چی بوده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4287 بازدید | 111 پست
بایه ابرو رفتم بیرون

یعنی چطوری؟؟

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یادم نیست چرا

یعنی انقدر زیاد سوتی میدی که یادت نمیمونه😂😂😂

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
2728
2740
منم مثه تو یبار گوشی دستم بود در ب در دنبالش میگشتم زنگ زدم داداشم گوشیم دست توعه؟   گف نه گفت ...

اشکال نداره ما فکرمون ریادی مشغوله

یه شب کل فامیل پدری شب موندیم خونه ی عموم که مجرده و وسایل خونه ش همه در حد یه زندگی مجردیه .. مام ح ...

شبم همونجا موندیم عمومم سه تا بالش و یه دونه پتو داشت کلا... جامونم نمیشد به زور کنار هم خوابیدیم هرکی یه چیزی پیدا کرد گذاشت زیر سرش... یکی از عموهام ماهیتابه گذاشته بود زیر سرش😂😂😂 یه شورت عموم گذاشته بود روش... 

من همون اول یه جای خوب گرفتم برا خودم و بالشم داشتم... 😄 و چادر مامانمم انداخته بودم روم... ک پسر عمه م گفت اووووو تو چه جای خوبی گرفتی و.. من کجا برم بخوابم؟    منم یهو با صدای بلند گفتم ای بابا بیا بخواب روی من😣😣😣

من با شوهرم دوست بودم مامانش خونشون روضه داشت شوهرم گفت بیا بریم خودی نشون بده منتها یادت نره مادربز ...

😂😂😂😂

شوهرمو بوس کرده بودم جای رژ لبم مونده بود رو صورتش بعد رفتیم خونه باباش اینا وقتی برگشتیم خونه متو ...

وای واسه ما خیلی این مورد پیش اومده😁شوهرم وقتی متوجه میشهیقیه دیدنش ناراحت میشه منم مثلا میخام از دلش دربیارم میگم اشکال نداره بزار بدونن صاحب داری😀😀😀 

پدرم تو برای من قوی تر از آنی  ک بمیری💔
سر عقد داداشم به جای اینکه بگم عروس زیر لفظی میخواد با صدای بلند گفتم عروس رفته زیر لفظی میخواد 😊

حالا کجا رفته بود😂😂😂

یه شب کل فامیل پدری شب موندیم خونه ی عموم که مجرده و وسایل خونه ش همه در حد یه زندگی مجردیه .. مام ح ...

خب؟؟

2706