2737
2739

امروز شنیدم خواهر شوهر م پشت سرم گفته داداشش خیلی به حرف منه ،یعنی حرف من وگوش میکنه ومن هرچی بگمه ،در حالی که اینطور نیست من وشوهرم خیلی منطقی باهم کنار میاییم یعنی سر هر موضوعی باید هر دو راضی باشیم ،یعنی باهم تصمیم میگیریم حالا نمیدونم این وسط این خواهر شوهر چی میگه میخوام جواب بدم بهش اما نمیدونم چی بگم ،اما یه چیزی شوهرم خیلی هوای من داره وهمیشه پیش همه میگه بدون من جایی نمیره ،یعنی خودشم از اول گفته من دوست دارم به خانمم احترام بزارم اونم به من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزار تو همون فکر بمونه

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2731

حالا به حرف تو باشه یا منطقی باشید چه ربطی به خواهرشوهرت داره که بخوای بهش ثابت کنی ؟

دایورت کن این موضوعات رو به یه جاهایی

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2740

هرکس بدمابه خلق گوید ما دیده به غم نمی خراشیم ماخوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...

حالا حتما باید جواب بدی؟خیلیا پشت سر آدم حرف میزنن.اون کسی هم که اکنده بهت گفته چقدر سخن چین بوده.

عاقل باش بخاطر همسرت یه چیزی رو الکی کش نده و باعث ناراحتی خودت و خانوادت نشو.مخصوصا همسرت

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

ب نظر من ک جواب ندی بهتره.جواب بدی بیشتر کدورت میشه و ممکنه خواهر همسرت دنبال تلافی و هی ادامه پیدا کنه و آخرش چیزی بشه ک نباید بشه.بیخیال.

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند