2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه دوست داشته باشید من میتونم کمکتون کنم

یکی از مشکلات خیلی بزرگم کینه ای بودن شوهرمه ک باعث همیشه منت کشی من میشه من از قهر متنفرم نمیدونم باهرکش همینم تندی میرم منت کشی ولی اون یا منو میزنه یا میگ الان ازت متنفرم نحرف و الکیا یا اشتی میکنه یا اصلا نمیکنه دیگ کم پیش میاد اشتی کنه

یکی. دیگ از مشکلاتمم این شوهرم راهش دور ب خونه کلا حتی برا خودشم وقت نداره بزاره و این باعث خیلی مشکلات و دعوامون شده و میگ همین کار نیست نمیتونی تحمل کنی برو خیلی ریلکس من نمیتونم کاری کنم برات و همین ک هست میگم بیشتر توجه کن میگ همین ک هست بی لیاقتی بیشتر از این نمیتونم من زبونی نیستم هرکاری کنم یهویی و قلبی مشاوره هم نمیتونیم بریم

یکی از مشکلات خیلی بزرگم کینه ای بودن شوهرمه ک باعث همیشه منت کشی من میشه من از قهر متنفرم نمیدونم ب ...

عزیزم این مشکلی ک شما میگید به کینه ای بودنشون ربطی نداره.در اصل این یه جور اختلاله ک ریشه داره و بحث بررسی ریشه این اختلال جداست.اما درمورد این ک میگید منت کشی میکنید،ببین عزیزم هر انسانی برای خودش شان و مقامی داره،اگر شما اشتباهی مرتکب شدید خب ملزما شما باید عذرخواهی بکنید نه منت کشی و این عذرخواهی باید طوری باشه ک شان و شخصیت شما زیرسوال نره عزیزم،شما بابت اشتباهتون معذرت خواهی میکنید و سعی میکنید جبرانش کنید و اگر گفتن عذرخواهیتونو قبول نمیکنن شما دیگه هیچ اقدامی نکنید،روال عادی فعالیت هاتونو انجام بدید و قهر هم نباشید و کاملا معمولی رفتار کنید و دیگه به هیچ وجه ب پروپاش نپیچید و معذرت خواهی نکنید همون یک مرتبه کافیه...حالا بقیشو براتون دوباره مینویسم ک چیکار کنید

عزیزم این مشکلی ک شما میگید به کینه ای بودنشون ربطی نداره.در اصل این یه جور اختلاله ک ریشه داره و بح ...

اخه من خودمم عیبمو میدونم باز اون مثلا خواستمو اجرا نمیکنه و تو دعوا من داد میزنم اونم میگ ابرو نبر یا زنگ میزنم این و اون دست ب زنم ک داره حتی تو شوخیم میگ و این منو خیلی میرنجونه تا حرفمون میشه میگ میزنمتا لهت میکنما بعدمیگ حقت فوشت دادم چون پرویی میگم فوش دادنت نشونه بی تربیتی تو مگ روانی هی کتک میگ لازمته.برا قهرم بس ک خانوادش منت کشیدن عقده ای شده منم باید همون کار کنم یا اصلا ی ماهم بگذره سمتم نمیاد اشتی هستیم بزور میاد همش من میپره بوسش کنم و درخواست رابطه میگم خب من زنم تو بایو همش درخواست کنی گفت تو هوس بازی. خیلی دلم شکست میگ من عموجانی نیستم هی باتو رابطه ومگ فیلم هندی تهشم میگ خانوادت پرت کردن و تهمت خستم کرده بخدا

2740

شما زیادی محبت نشون دادید و این باعث شده همسرتون شما رو سطح پایین و نیازمند ب خودش بدونه برا همین از هرراهی ک شده شما رو تحقیر میکنه...تمام این رفتار هایی ک گفتید همسرتون انجام میده ی جور تحقیر کردنه...عزیزم شما بیا یه مدت کوتاه مثلا دو هفته ی تغییری در خودت ایجاد کن،این تغییر حتی اگه رفتار همسرتو بهتر نکنه حداقل باعث ارامش خودت میشه.عزیزم به مدت دو هفته سعی کن توجهی به بی محبتی های همسرت نکنی و فک کن ک این ادم کلا محبت بلد نیس،اما فک کن ک این ادم باید محبت کردنو یاد بگیره،همسرت محبت بلد نیس چون به احتمال زیاد از دوران کودکیش محبتی توی خانوادش ندیده ک بخواد یاد بگیره همسرت عقده یاد گرفته و این تقصیر خودش نیس.گلم شما توی این دو هفته فک کن ک ی بچه زیردست توئه و این بچه قادر ب ابراز محبت نیس و فقط درگیره با خودش،ی خانوم متشخص ک از ی بچه توقع ابراز محبت نداره...ادامشو برات تایپ میکنم

اخه من خودمم عیبمو میدونم باز اون مثلا خواستمو اجرا نمیکنه و تو دعوا من داد میزنم اونم میگ ابرو نبر ...

عزیزم ی سوال، شما الان دوس داری زندگیتونو ادامه بدی یا واقعا اونقد بدی های همسرت زیاده ک نمیتونی وایسی؟عادلانه ی لحظه فک کن ببین بدی های همسرت بیشتره یا خوبی هاش

شما زیادی محبت نشون دادید و این باعث شده همسرتون شما رو سطح پایین و نیازمند ب خودش بدونه برا همین از ...

دقیقا ایشون مادرشون فوت شده نوجون بودن.محبت داره وی وقتی عصبی میشه هرکاری میکنم اروم نمیشه وفقطم یاید خودم برم منت کشی بعد میگم ببخش خطا داشتم ولی خودش محال گردن بگیره فقط میگ اگ زشتم بود فوشم حقته و من میسوزم از حرفش

عزیزم ی سوال، شما الان دوس داری زندگیتونو ادامه بدی یا واقعا اونقد بدی های همسرت زیاده ک نمیتونی وای ...

ن من میخوام زندگی کنم و مشگل حل بدی هامو اصلاح بچگیامو بی سیاستی هام منم پر عیبم من ی طرفه حرف نمیزنم