2737
2739
عنوان

مسافرت😶

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 36 پست
این اولین باره میخوام برم.. نامزدم میگه تو نیای منم نمیرم😮

خب نره...به جایی برنمیخوره...اول اینکه فردا پس فردا نمیگن خونکادت ولت کرده بودن به امید خدا همش باما اینور اونور بودی...دوم اینکه توقعشون میره بالا دوس دارن همه جا همراهشون باشی سوما عروسی کردینم عادت میکنن همه جا باهاشون برین دوتایی

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

برو چه اشکالی داره وقتی با خانوادس تازه دعوتتم کردن اینطوری هم تو اونارو بهتر میشناسی هم اونا تورو با مامانتم قبل از اینکه زنگ بزنن بشین صحبت کن بگو مامان برا اینکه همو بهتر بشناسیم من نظرم اینه که برم باهاشون . تنها که نیستیم خانوادشم هستن همش یه روزه خیلی نیس

زشتم هست بگم نه ولی بازم هرجور خودت صلاح میدونی 

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2742
2738
آره مرسی عزیزم من اصلا هیچکی نیست راهنماییم کنه مادرمم اصلا برام هیچی نمیگه در این موردا😑

اگه بری عادت کنه توآینده هم میره وتواصلا براش مهم نمیشی بچه داری نمیتونی یامریصی کلابیخیالت میشه

یادت نره وقتی موند بهش کلی خوش بگدرون ته دلش بگه خوب شد نرفتم بااین خیلی بیشتر خوش میگذره

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
خخخخ اونم حرفیه ولی اینا اصلا رضایت نمیدن 😑😶

ولش باوا چن وخ دیگ میری سر خونه زندگیت راحت میشی وضعیت من خیلی بدتره😐😂خوبه مادرشوهرت زنگ میزنه رضایت بگیره اونا نمخان منو ببینن😐😂😂😂

و اغوشت گرم ترین گناه عمرم بود♡:)
 ولش باوا چن وخ دیگ میری سر خونه زندگیت راحت میشی وضعیت من خیلی بدتره😐😂خوبه مادرشوهرت زنگ میز ...

انشالله برا توم درست میشه... اینا که اولشه خیلی منو دوست دارن دیگه آخرش معلوم نیست 😑😂 باوا منم تا سال دیگه مرداد اینا نمیرم خونه  خودم 😥

انشالله برا توم درست میشه... اینا که اولشه خیلی منو دوست دارن دیگه آخرش معلوم نیست 😑😂 باوا منم تا ...

خخخ ولی خدایی من ب خانوادت حق میدم نذارن بری باهاشون بیرون محرم نیسین ولی خب بنظر تو و شوعرت ک اشکال نداره واس اونا سر تا پا اشکاله 

و اغوشت گرم ترین گناه عمرم بود♡:)
2706