2733
2739
عنوان

کار زشت دکتر در مطب...

260549 بازدید | 120 پست

من واسه معده درد رفتم دکتر .همین وارد شدم نشستم مشکل رو.گفتم گفت متاهلی یا مجرد ؟گفتم متاهل .گفت وای چقد بچه ای!!! شما اول ازدواج کردی بعد ب دنیا اومدی یا اول بدنیا اومدی بعد ازدواج؟باز پرسید بچه داری گفتم اره باز تعجب .گفت از شوهرت راضی هستی کلا وارد بحث خانوادگی و سوال خانوادگی شد.باز گفت باشگاه میری گفتم نه گفت یعنی موقعیت تنها بیرون رفتنم نداری .خلاصه کلا مریضی منو یادش رفت .بعد گفت شاید معده دردت از استرس باشه مشکل حادی داری؟گفتم نه گفت مثلا دوس پسر گفتم اقای دکتر گفتم متاهلم .بعدش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

Vaaa

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  

میخوای قطره چکونی کنی بریم..

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
2738
2706