2737
2734
عنوان

خانومای خونه داری ک منبع در آمد دارین تشریف میارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 27 پست
عزیزم من خودم دارم میبافم واسه خودم ولی واقعا سخته کلی باید پاش بشینه تا اخرش بعد چن ماه کمتراز ۱میل ...

میدونم منم همیشه یکی رو دار دارم ولی خوب ککار خونگگی دیگه چه کاری میشه کرد وواسه شما چند در چند هست 

عزیزم من خودم دارم میبافم واسه خودم ولی واقعا سخته کلی باید پاش بشینه تا اخرش بعد چن ماه کمتراز ۱میل ...

آره منم موافقم من خودم خیاطی تا حدودی بلدم حتی فامیل میگن برامون بدوزنمیدوزم چون میدونم پول بده نیستن وفقطگردن وکمرم داغون میشه

💗لطفا برای حاجاتم یه صلوات مهمونم کنید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه بگی ازکجادان کردی چی سرچ کنم؟

5 قسمتِ..از قسمت اول خوب نگاه کن.. اینارو که دیدی بازم سرچ کن کلیپای آموزشیی بورس.. غیر از اینا کلی کلیپ دیگه میاد.. ولی همین 5 قسمت خیلی کامل توضیح داده

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
باید بری کارگزاری..شناسنامه و کارت ملی رو میبری و کد کارگزاری میگیری..قبلش کلیپای آموزشی دانلود کن ب ...

کارگزاری کجاست؟بمن گفتن برم پست بانک کدبگیرم منظورت همونه

2728
5 قسمتِ..از قسمت اول خوب نگاه کن.. اینارو که دیدی بازم سرچ کن کلیپای آموزشیی بورس.. غیر از اینا کلی ...

مرسی عزیزم من میخواستم تاپیک بزنم دراین موردسوال کنم خ کمکم کردی استارترببخشید

میدونم منم همیشه یکی رو دار دارم ولی خوب ککار خونگگی دیگه چه کاری میشه کرد وواسه شما چند در چند هست& ...

۵۰۰گره در ۷۰۰رج خو میتونه از خیاطی شروع کنه چیزایی که دوختش ساده مث مثلا رو بالشتی و ای جور چیزا تا کم کم ماهر میشه 

آره منم موافقم من خودم خیاطی تا حدودی بلدم حتی فامیل میگن برامون بدوزنمیدوزم چون میدونم پول بده نیست ...

سخته خیلی فشار میاد من خودم خیاطی هم کردم ولی بخدا تابلو فرش خیلی فشار بیشتر میاره

2738
بله اونام هست فرشتو واسه خودت میبافی یا میخوای بفروشی

واسه خودمه ۳ ساله آوردم هنوز ۱۵۰رج مونده ببافم بخدا از بس اذیت میشم اخه من خودم سابقه کمر درد دارم بیشترراذیت میشم

من چندتا کلیپ آموزشی دانلود کردم و میببینم که قشنگ یاد بگیرم..

من گروپ بورس دارم ک خانمی یاد میده ولی ۲۰۰ میگیره

البته تاموقعی ک سود کردین و مبلغو واریز میکنین

الهی عاقبت بخیری را نصیب هممون کن
مرسی عزیزم من میخواستم تاپیک بزنم دراین موردسوال کنم خ کمکم کردی استارترببخشید

خواهش میکنم عزیزم..نه فکر نکنم همون پست بانک باشه

چون پست بانک به خونه ما نزدیکه

اما از پدرم و شوهرم که پرسیدم کارگزاری کجاست آدرس یه جا دیگه رو بهم دادن

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙