2733
2739
عنوان

متاهلا لطفا بیاید کمک کلافه شدم

1147 بازدید | 85 پست

سلام بچه ها من یه مادرشوهرم دارم که به شدت فوضول بدخواه و حسوده و اهل دخالت و کنجکاوی خیلی زیاده من  با اینکه همش جلوشو میگیرم جوابشو میدم یا بهشون میگم تو زندگیمون دخالت نکنن غیر مستقیم  یا ارتباطمون رو باهاشون کم میکنیم بدتر لجبازی میکنه و اذیت میکنه مثل موش پشت پدرشوهرم قائم میشه و حرفاشو به پدرشوهرم میگه تا اون بیاد به ما بزنه چشم دیدن موفقیت و خوشبختی ما رو ندارن و حتی اهل دعا گرفتنم هست متاسفانه خودش و دختراش بر علیه ما توطئه میکنن خانواده بهشون گفته ولی این همه که اینا به ما ضرر زدن یا خواستن سرمون کلاه بزارن کسی نزاشته من خودم حریم ها رو حفظ میکنم ولی باز اینا بدتر میکنن باهاشون خوب میشم میخوان سو استفاده کنن خشک میشم دشمنی میکنن تعادل رو حفظ میکنم بدتر لجبازی میکنن خیلی بدخواه زندگیمون هستم من حتی قدم پیش گذاشتم رابطه مو با مادرشوهرم بهتر کنم ولی اون متاسفانه ادم مریضیه و بدتر داره لج میکنه شما بگید من چه طور باهاش رفتار کنم که پاشو از زندگیم کوتاه کنم؟ 

بی تفاوت باش  انگار نیس همچین ادمی اهمیت نده خودش خوب میشه 

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
شاید از شما خوشش نیاد ولی هیچ مادری از خوشبختی و موفقیت پسرش بدش نمیاد.

از من خوشش نمیاد چون من از اونا سر ترم ولی باز به عنوان مادر اگه پسرشو دوست داره باید عروسشم بخواد چون اگه بخواد این رفتارا رو ادامه بده به خاطر خودخواهی  هاش چیزی جز خرابی زندگی پسرش در پی نداره 

2738
احساس کردم تو قصر زندگی میکنی توطئه چینی میکنن علیه هم 😕

تو قصر نیستم ولی شرایطمون بهتر هست نسبت به خواهرشوهرام و مادرشوهرم  به خاطر همین میگم توطئه یا نقشه میریزن من واقعا ارامش روانی ندارم 

2706