2733
2734
عنوان

فرق پودر بیک وپودر فیکس و پنکیک؟؟؟؟

12950 بازدید | 12 پست

لطفا بگین کاراییشون فرق داره یان نه،مرسی

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰

لایکمم کنین

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پنکیک ک همه میدونم چه کار میکنه 

پودر فیکس هم اریش فیکس میکنه 

اون یکی هم خبر ندارم 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2731

پودر بیک همون پودر فیکسه  بی رنگه  در ظاهر سفیده اما تو صورت تغیر رنگی ایجاد نمیکنه فقط باعث میشه پوست خشک شه و ارایش ثابت بمونه   اما پنکک درجه رنگی داره   سنگین تره نسبت به پودر فیکس 

پودر بیک فیکس یکیه عزیزم و واسه روی کرم پودر و کانسیلر استفاده میشه برای جلوگیری از تعریق و ماسیدن کرم و فیکس کردن ارایش 

پنکیک یجورایی مثل کرم پودره ولی بافتش فرق داره

باز میشه این در  صبح میشه این شب   صبر داشته باش!
پنکیک ک همه میدونم چه کار میکنه  پودر فیکس هم اریش فیکس میکنه  اون یکی هم خبر ندارم  ...

مگه پنکیکم واسه فیکس کردن کرم نیست؟

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰
پودر بیک فیکس یکیه عزیزم و واسه روی کرم پودر و کانسیلر استفاده میشه برای جلوگیری از تعریق و ماسیدن ک ...

من پوستم چربه و بعد یکی دو ساعت کرم پودر رو صورتم میماسه حتی با زدن پنکیک ینی اگه پودر فیکس بزنم دیگه پس نمیده؟

2738
پودر بیک همون پودر فیکسه  بی رنگه  در ظاهر سفیده اما تو صورت تغیر رنگی ایجاد نمیکنه فقط با ...

اهان الان متوجه شدم،مرسی 

مگه پنکیکم واسه فیکس کردن کرم نیست؟

نه عزیزم  پنکیک بعد یکی دو ساعت پاک میشه ولی فیکس زیاد میمونه 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
من پوستم چربه و بعد یکی دو ساعت کرم پودر رو صورتم میماسه حتی با زدن پنکیک ینی اگه پودر فیکس بزنم دیگ ...

اره پرایمر بزن زیر کرمت بعد کرم پودرت پودر فیکس

باز میشه این در  صبح میشه این شب   صبر داشته باش!

مرسی از همتون