2737
2739
خانمی برو درمورد آی وی اف یا میکرو سرچ کن .اینا با حاملگی ربط نداره دکتر دارو میده فراوان بعد هر روز ...

ینی اونوقت دیگه مادر بارداری رو طی نمیکنه و بچه دار میشه؟؟

ببخشید میپرسم چون خودم بیماری خود ایمنی دارم..تو مایه های ام اس...اسمش میاستنی...بعد هم از زایمان میترسم هم مبتلا شدن بچم..چون خودم ژنی این بیماری رو دارم.

گفتم الان این تایپیکو دیدم بپرسم که بعدا ازدواج کردم میتونم این شکلی مادر بشم ینی؟؟؟؟؟؟؟

به مامانم گفه بودن بچت نمیتونه هیچوقت مادر بشه چون مریضه...نه که باردار نشما...ینی میگن بچم احتمالا مریض میشه

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به مزنده بازار نیست فقط میخوام تو این گرونی مملکت یه کم از پولی که خرج کردم جبران بکنم 

😐😐😐😐😐😐😐

واای اونا جنینم که باشن فرزند شما و همسرت هستن چجوری راضی میشید ازشون پول دربیارید

برات مهم نیست  دست کی میفتن سرنوشت شون چی میشه تو کدوم خونه زیر دست کدوم ادم میخوان بزرگ شن. 

برو مرکز بگو نه میفروشم نه اهدا می کنم

درسته اینکار تو مراکزناباروری  انجام میشه ولی ادم میتونه از وجود خودش نباشه 

خسته ام , از مردمی که به بهشت ایمان دارندولی عجیب از مرگ می ترسند!
2728
😐😐😐😐😐😐😐 واای اونا جنینم که باشن فرزند شما و همسرت هستن چجوری راضی میشید ازشون پول دربیارید ...

اینجور نگید

اینور قصیه هم نگاه کنید

ی عده فقط و فقط با همین جنین های اهدایی میتونن بچه دار بشن. پس اونا چیکار کنن؟😢

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.
اینجور نگید اینور قصیه هم نگاه کنید ی عده فقط و فقط با همین جنین های اهدایی میتونن بچه دار بشن. پس ...

اخر کامنتم گفتم بله اینکار تو مراکز انجام میشه

ولی حداقلش اینه ادم خودص تو این قضیه دخالتی نکنه نه اهدایی کنه نه فکر فروش جنینش باشه😕

چون واقعا معلوم.نیست این جنین ها ایا همه خوشبخت میشن تو خانواده ای که میرن اسوده ان یا نه

خسته ام , از مردمی که به بهشت ایمان دارندولی عجیب از مرگ می ترسند!
خب قبل اینکه انجام بدم تقریبا باش کنار اومدم اما وقتی دختره رو بعد تخمک کشی رو تخت دیدم حس کردم ماما ...

خوشگل بود؟

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
ینی اونوقت دیگه مادر بارداری رو طی نمیکنه و بچه دار میشه؟؟ ببخشید میپرسم چون خودم بیماری خود ایمنی ...

عزیزم خدا بهت سلامتی بده .جنین وقتی مال یکی دیگه باشه شما تو رحمت نگهش میداری تا وقتی به دنیا بیاد در واقع شما فقط حملش میکنید و ژن های کسی که جنین رو اهدا کرده تو وجودشه و هیچ ربطی به شما نداره که بیماری شما بهش برسه یا نه .موفق باشید

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
2740
عزیزم خدا بهت سلامتی بده .جنین وقتی مال یکی دیگه باشه شما تو رحمت نگهش میداری تا وقتی به دنیا بیاد د ...

خب ینی اونوقت این بچه من نیست نه؟؟انگار که از پرورشگاه اورده باشم..هیچیش شبیه من یا همسرم نمیشه درسته؟؟

مرسی عزیزم ایشالا بچه های سالم خدا بهتون بده

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
😐😐😐😐😐😐😐 واای اونا جنینم که باشن فرزند شما و همسرت هستن چجوری راضی میشید ازشون پول دربیارید ...

مشكل جامعه ما همين تفكر بي منطق هست

اخه عزيزم كسي كه ٣٠ يا ٤٠ مليون هزينه كرده و يك جنين اهدايي رو گرفته ايا ممكنه مادر و پدري باشن كه بچه دوست نداشتن؟ ممكنه تمام امكانات رو براي بچه فراهم نكنن!!! يني شما خودت اذيت نكن ولي بدون از اون كسي كه جنين رو اهدا كرده شايد بهتر بتونن بزرگ كنن چرن اكثرا بعد از ١٠ يا ١٥ سال انتظار صاحب فرزندي ميشن كه دنياشون براي اون بچه هست... پس ديگه لطفا سريع احساساتتون رو بيان نكنيد

مربي مهد كودك هستم ، مادر ليا كوچولو 
خب ینی اونوقت این بچه من نیست نه؟؟انگار که از پرورشگاه اورده باشم..هیچیش شبیه من یا همسرم نمیشه درست ...

آره دیگه .ولی چون تو رحم شما رشد میکنه شما خودت تو سینه هات شیر میافته و بهش شیر میدی فرزندت میشه‌.ممنون از دعای خیرت

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
2706