2737
2734
عنوان

دیشب شوهرم تو خواب یه چیزایی میگفت

| مشاهده متن کامل بحث + 4035 بازدید | 187 پست

عزیزم اینا تو درسای ما هست

مردا وقتی خوابشون عمیق میشه ب نقطه اوج شهوت ممکنه برسن و هر اسمی یا دختری میاد تو خوابشون ولی دلیل نمیشه همچین شخصی حتما تو زندگیشون وجود داشته باشه.

خواب مردا با زنا فرق داره اکثرا خوابشون موضوعات جنسیه و ممکنه هرچیزی بگن ولی دلیل بر وجودشون تو زندگیه حقیقیشون نیس.

عاشق خیاطی😍——همسرم دنیامه😍یه روانشناس که بخاطر نینیش فعلا کار نمیکنه🥰🥰ببخشید دوستان درخواست دوستی رد میکنم.کلا زیاد نینی سایتمو چک نمیکنم😅😅 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هههه چه باحال

والا دیوونم کرد نزاشت بخوابم که یعنی چنان با جزییات تعریف میکردا بهش گفتم هرروز برا تو ۲بار حساب میشه ۲بار تو یه روز زندگی میکنی😂😂😂😂 باحالترش اونجا بود که تو حرفاش برام سوال پیش میومد میپرسیدم تو خواب جواب میداد ولی صب اصلا یادش نمیاد هیچی خیلی مورد خوبیه برا پرس و جو😂😂😂😂

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
2731
2738
رشتت چیه مگ

روانشناسی

عاشق خیاطی😍——همسرم دنیامه😍یه روانشناس که بخاطر نینیش فعلا کار نمیکنه🥰🥰ببخشید دوستان درخواست دوستی رد میکنم.کلا زیاد نینی سایتمو چک نمیکنم😅😅 
2706