2737
2739
عنوان

بارداری در دوران عقد

9866 بازدید | 51 پست

وای خدایا جرا من فک میکردم حتی اگ بدون دخول هم رابطه داشته باشیم انقد قوی هستیم ک سریع حامله میشم😂😂😂😂کیا اینجوری بودن میترسیدن از همچیز تو دوران عقدشون

همه دنیام همسرم 💙💜جونم مامانم🌸عمرم بابام😘قلبم داد‌اش و ابجیم💝💝💝خدایا حکمتتو شکــــــــــر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من اینجوری بودم اما حالا خندم میگیره چون ماه دوم اقدامم و هنوز حامله نشدم 😃

دومم ک خوبه من ماه ۷هستم

همه دنیام همسرم 💙💜جونم مامانم🌸عمرم بابام😘قلبم داد‌اش و ابجیم💝💝💝خدایا حکمتتو شکــــــــــر 
واي من فكر ميكردم حتي بهم بخورن بهم باردار ميشم🤣☺️😊😄😝😏

چقد خنگ بودیم

من هم میترسید

ولی بعد ازدواج دیدم ترسم بجا بود

هر دو پسرام رو  با اولین اقدام باردار شدم

دو تا هم سقط داشتم اونها هم با اولین اقدام باردار شدم

آرون من 16 دی چشم های قشنگش رو به دنیا باز کرد
2740
من الان عقدم همیشع توهم دارم😂ولی بدون د..ول هم میشه🎃🎃

دوران پر استرسسسسسسس عقد

کاشکی من تو دوران عقد حامله میشدم مجبور میشدیم سریع میرفتیم سر خونه زندگیمون،نه ک چن سال تو دوران عقد و اینجور بلاتکلیف😢

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
من هم میترسید ولی بعد ازدواج دیدم ترسم بجا بود هر دو پسرام رو  با اولین اقدام باردار شدم دو ...

ایجانم ماشالله 

2706