2733
2734
عنوان

تجربتونو به منم بگید...

601 بازدید | 22 پست
دکتر واسه15 اردیبهشت وقت زایمان داده بهم.زایمانم که سزارینه ولی بین بی حسی و بی هوشی موندم... به نظر شما کدومش بهتر و راحتتره؟؟؟
خدایا شکر به خاطر معجزه ناز و دوست داشتنیت...ایلیا پسرم خوش اومدی به این دنیا...عاشقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعدش چقدر طول میکشه اثر بی حسی بره؟؟؟موقع عمل هیچی حس نمیکنه آدم واقعا؟؟؟چقدر طول میکشه عمل؟؟؟
خدایا شکر به خاطر معجزه ناز و دوست داشتنیت...ایلیا پسرم خوش اومدی به این دنیا...عاشقتم
2728
چهل دقیقه طول کشید برای من/حس که نمیکنی اما یه جورایی در جریانی/یه ربع نیم ساعت میمونی تو ریکاوری تا میبرنت بخشو تموم
بیچاره گل فروش دوره گرد چون تنها کسی است که وقتی با گل وارد خانه می شود همه غمگین میشوند..
2738

پروانه

1392/1/24 2:21 ب.ظ

من بی حسی بودم خیلی خوب بود تازشم بچت که بدنیا میاد همون موقع میبینیش حس خوبیه

................

فقط الان کمرم زود خسته میشه و با کار خونه و اینکه بچه مو بلند میکنم بشورم و اینا زود کمرم درد میگیره
دخترم ✿ بهـــار ✿ http://ghasedakmaman.niniweblog.com/
اتفاقا خیلی جالب و به یاد موندنیه همه چیز ترسم نداره
من اصلا سردردو کمر درد نداشتمو ندارم بعد دو سالو نیم
بیچاره گل فروش دوره گرد چون تنها کسی است که وقتی با گل وارد خانه می شود همه غمگین میشوند..
از 1 طرف دوست دارم نی نیمو همون موقع ببینم از 1 طرف استرس و ترس دارم و از عوارض بعدش میترسم.