2737
2734
اگه استفاده ت خیلیییی زیاد نه  با اینکه کارایش عالیه چرا نه چون مصرف برقش خیلی بالاست و اینکه ...

واسه 

کیک و پیتزا اینا میخوام

تو قابلمه بنظرم زود میسوزد 

همه چی هم نمیشه تو قابلمه

راستی چه مارکی خوبه؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واسه  کیک و پیتزا اینا میخوام تو قابلمه بنظرم زود میسوزد  همه چی هم نمیشه تو قابلمه ...

منم همین مشکلو دارم میخوام کیک پز برقی بخرم

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
واسه  کیک و پیتزا اینا میخوام تو قابلمه بنظرم زود میسوزد  همه چی هم نمیشه تو قابلمه ...

اکثر مارکاش خوبه من همیلتون دارن عالیه

ولی دو دفعه بردم درست کنن چون من استفاده م خیلیییی زیاده و کلاس شیرینی کیک پزی بردم

2738
ندیدم  مثل مایکرو فرهستا

ایفیلم دیدم دوسه شب پیش یه تستر تبلیغ میکرد جوجه گردانم داشت ۳۹۹تومن بود فکرکنم همین اسم بود

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
یعنی کیک پز بهتره اینکه خیلی جا نداره

من اینجا پرسیدم گفتن تو کیک پز خیلی کیک خوب درمیاد،فعلا میخرم چندسال برام میمونه بعدا تستر میخرم ،توش پیتزام میشه پخت