2752
2734
عنوان

خاک بر سرم که عاشق شدنم مثل آدمیزادا نیس

| مشاهده متن کامل بحث + 1998 بازدید | 138 پست
اتفاقا این آدم اصل مذهبیه... تو قران یه آیه داریم که ازدواج کنید اما دوست از جنس مخالف نگیرید و زنا ...

عزیزم تواسلام هم میگه اگه ب قصد ازدواج وآشنایی بیشترباشه صحبت کردن وبیرون رفتن هیچ اشکالی نداره .الان کجای قرآن نوشته اسمش زناست ؟واسه چی جومیدین؟منم گفتم که ماتواین مدت حتی دستمون به هم نخورد شوهرمن خودش خیلی حساسه وهمه چی هم بلده اگه زنابودهرگزبامن کلامی حرف نمیزدقبل ازازدواج .والاخداهم اینجوری سختگیرنیست که شماهاهمه چیوسخت میکنین اگه اینجوریه پس من وهمسرم ومیلیونهاآدم توکشورهمگی زناکاریم .این آدم اگه اصل مومن بود اینجوری شخصیت وغروریه دختروله نمیکرد 

ماراحوصله ی شرح حال نیست...
عزیزم تواسلام هم میگه اگه ب قصد ازدواج وآشنایی بیشترباشه صحبت کردن وبیرون رفتن هیچ اشکالی نداره .الا ...

والا آیه قرانه من از خودم نمیگم... حالا اگه شما ناراحتی برو مشکلت رو با خدا حل کن.. من چیکاره م

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا آیه قرانه من از خودم نمیگم... حالا اگه شما ناراحتی برو مشکلت رو با خدا حل کن.. من چیکاره م

من مشکلی باخداندارم چون خیلی مهربونترازاینحرفاست فقط ازحرف شماخیلی خیلی ناراحت شدم مستقیما توهین بود اشکالی نداره مازناکارهم باشیم سروکارمون باخداست اون میبخشه .اگه هزارباردیگه هم برگردم عقب بازم همینکارارومیکنم

2731
آهان پس رودرروبهش نگفتی .اصلاباهات برخوردی هم داره؟یعنی همسایه ای  دوست خانوادگی چیزی باشین؟

نه هم محلیم ببین ما کلا تو کل زندگیمون همین جا زندگی کردیم ولی من تا حالا ی بارم ندیده بودمش ینی من کلا پسرا رو نگا نمیکنم اینم اگه تو مسجد ندیده بودم هیچ وقتتتت توجهم بهش جلب نمیشه 

هروقتم ک دیدمش اونم اتفاقی اصلا نگاشم نکردم سریع رد شدم . 

من مشکلی باخداندارم چون خیلی مهربونترازاینحرفاست فقط ازحرف شماخیلی خیلی ناراحت شدم مستقیما توهین بود ...

باشه عزیزم گفتم قصدم ناراحت کردنتون نبود... حالا که ناراحت شدید من مقصر نمیدونم خودمو.. خیلی ساده س هزار بارهم برگردید و همون راه گذشته رو برید هر هزار بارش گناه میکنید و گناه ترویج این گناه رو به انجام این گناه اضافه کنید... ما هر کدومامون ممکنه یه روز یه گناهی یا یه اشتباهی رو مرتکب بشیم.. وقتی میفهمیم گناهه دیگه دفاع نمیکنیم.. توبه میکنیم و دیگه دیگران رو هم به انجامش تشویق نمیکنیم... مبادا مسئول گناه دیگران باشیم

لطفا لطفا و لطفا این جمله رو دقیقا بخونید و روش فکر کنید تا متوجه بشید ... 

من خودم رو در حدی نمیدونم که خدای ناکرده به کسی گناهی رو نسبت بدم...اگه خیلی شانس بیارم تا آخر عمرم هم بزنم تو سر و مغز خودم و توبه کنم خدا منو ببخشه و بعد بمیرم.. 

بنده سراپا تقصیر فقط و فقط یه آیه رو خدمتتون گفتم.. .که خدای مهربان شما فرموده با جنس مخالف دوستی نکنید... تمام... بنده خودم غرق گناهم... چیزی رو از خودم نگفتم... تمام

نه هم محلیم ببین ما کلا تو کل زندگیمون همین جا زندگی کردیم ولی من تا حالا ی بارم ندیده بودمش ینی من ...

خودتم معرفی نکردی آخه شایداون بنده خداهم ب شماحسی داره .شایدشما اوشون رونگاه نمیکردی ولی اون آقاشمارومیدیده حتما .

خودتم معرفی نکردی آخه شایداون بنده خداهم ب شماحسی داره .شایدشما اوشون رونگاه نمیکردی ولی اون آقاشمار ...

وایی نگو مث چی تا گفت معرفی کن اسممو گفتم اصلا نمیدونم چرا 😟😢 نمیدونم ولا

باشه عزیزم گفتم قصدم ناراحت کردنتون نبود... حالا که ناراحت شدید من مقصر نمیدونم خودمو.. خیلی ساده س ...

منظورم ب گناهش نبود منظورم این بودکه اگه تهش رسیدن ب همسرم باشه بازم همین راههارومیرم باورکن ما خیلی خیلی رعایت میکردیم حتی یکبار دستمون بهم نخوردالبته دروغ نمیگم من اصلاازاون وضعیت راضی نبودم خیلی جاهادوست داشتم دست همسرموبگیرم بغلش کنم وحتی ببوسمش ی بوسیدن ساده اما اون اجازه نمیداد نمیذاشت حتی دستشولمس کنم .

منظورم ب گناهش نبود منظورم این بودکه اگه تهش رسیدن ب همسرم باشه بازم همین راههارومیرم باورکن ما خیلی ...

ببخشید تو اون تاپیک گفته بودید کدوم آیات

آیه 5مائده و آیه 25سوره نساء... ببخشید دیر جواب دادم نن تو نور و احزاب دنبالش میگشتم

منظورم ب گناهش نبود منظورم این بودکه اگه تهش رسیدن ب همسرم باشه بازم همین راههارومیرم باورکن ما خیلی ...

ببخشید شما چقدر ساده درباره بغل کردن و بوسیدن و اینا حرف میزنید... من دارم میگم قران میگه دوستیش هم حرامه... شما .....!!!!!!