2737
2734
عنوان

بدقولی شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 30 پست
ماشین خوب نیست خونه خوبه....منم بم گفت ماشین بنامت میزنم گفتم ارزونی صاحبش....خونه خوبه .بی دردسر&nb ...

خونمون که نصفش به ناممه

تیکر دوست دارم😊دوبار باردارشدم ولی سقط شدن چون مشکل ناهنجاری مغزی داشتن و ژنتیکی بود دکترا بهم گفتن نباید به روش طبیعی باردار بشم چون دوباره جنینام مشکل دار میشن و باید سقط کنم ولی من امیدم به خدا هست میدونم که منم یه روزی مادر بچه های سالم میشم...خداجونم کی میشه    رَبِ لا تَزَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین خدایا ممنونم ازت که میخوای این هدیه را بهم بدی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش گفتم قبلا اما میگه من و تو نداریم 

پس دیگه خودتو سبک نکن....منم الانم تو فکرم کم کم طلا بخرم با پس انداز و ماهیانه خودم ...خونه که خاست عوص کنه میگم این طلاهامو بفروش رشرطی که مثلا سه دنگش بنام من باشه.قبول نکرد نمیدم .چون پس اندازا خودمن دیگه....

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2731
خونمون که نصفش به ناممه

پس دیگه دنددن گردی نکن🤣همین که یچیزی بنامت باشه کافیه دیگه.فک کردم مثل من هیچی از زندگی بنامت نیست ....

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
بیخیال اگر باهم دلتون خوشه و خوشحالین این چیزای کوچیک رو بزرگ نکن برای خودت اگر خودش با دل خوش خوا ...

خداروشکر زندگیمون خوبه خیلیم دوست داریم همدیگرو 

ولی بیشتر بخاطر بدقولیش عصبانی شدم 

تیکر دوست دارم😊دوبار باردارشدم ولی سقط شدن چون مشکل ناهنجاری مغزی داشتن و ژنتیکی بود دکترا بهم گفتن نباید به روش طبیعی باردار بشم چون دوباره جنینام مشکل دار میشن و باید سقط کنم ولی من امیدم به خدا هست میدونم که منم یه روزی مادر بچه های سالم میشم...خداجونم کی میشه    رَبِ لا تَزَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین خدایا ممنونم ازت که میخوای این هدیه را بهم بدی😍

بگو باشه اشکالی نداره من نمیخواستم ماشین به نامم بزنی برام مهم نیست فقط میخواستم ببینم چند مرده حلاجی

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم
اره تو قرض الحسنه خانوادگیمون که اسمم دراومد ۵ میلیون بود دادم بهش ۵ تا النگو هم داشتم گذاشتم روش&nb ...

بگو باشه اقای شوهر امروز یه فرداییم داره. طلاهامم بخر

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
2738
پس دیگه دنددن گردی نکن🤣همین که یچیزی بنامت باشه کافیه دیگه.فک کردم مثل من هیچی از زندگی بنامت نیست ...

😊نمیدونم شاید حق با شماست

اره تو قرض الحسنه خانوادگیمون که اسمم دراومد ۵ میلیون بود دادم بهش ۵ تا النگو هم داشتم گذاشتم روش&nb ...

حق داری نازاحت باشی

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊
بگو باشه اقای شوهر امروز یه فرداییم داره. طلاهامم بخر

معلوم نیست کی بخره ولی اگه پول دستش بیاد میدونه طلا دوستم میخره لابد

حق داری نازاحت باشی

یکی منو درک کرد

2706