2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه سه ساله دارن میشه یه لحظه منو کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 42 پست
من خودم عصری به خواهرش گفتم گریه کن بعد ازش پرسیدم آبجی داره میخنده گفت گریه میکنه/ولی کفتم من دارم ...

بابا اینا قابل اعتماد نیست الا بچه من چندتا سوال پرسیدم افتاده بود رو دور فان هی میگفت اره 

بعد گفتن اگه اشتباهی بگی ناراحت میشم هنه رو درست گفت 

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

البته پسرشماکه میگه بله داری کتاب میخونی شایدمنظورش کتاب های الکترونیکی که تو گوشی رومیگه.چون پسرمن تقریبابابرنامه هاآشناست نگاه میکنه میگه مثلاداری عکس نگاه میکنی توتلگرامی کتاب میخونی یاحتی پول میزنی.

گفتار درمان میگفت باید بگه نه ولی پسر من میگه آره کتاب میخونی /ولی من به نظرم هنوز قابل درک نباشه بر ...

من گفتم بهش میگه آفففففرررررررین😁😁😁دوباره گفتم انتظار داشتم بگه نه کتاب نمیخونی بازم گفت آفرین

گفتار درمان میگفت باید بگه نه ولی پسر من میگه آره کتاب میخونی /ولی من به نظرم هنوز قابل درک نباشه بر ...

بچه من پنج سالشه پرسیدم ازش میگه اره.بعدش میگه کتاب چیه😒😂

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
2738