2733
2739
عنوان

مامانایی که بچه سه ساله دارن میشه یه لحظه منو کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 42 پست
گفتار درمان میگفت باید بگه نه ولی پسر من میگه آره کتاب میخونی /ولی من به نظرم هنوز قابل درک نباشه بر ...

نمیدونم ولی بنظرم کلا سوال از پایه غلطه 

ازش بپرس مامان من الان دارم کتاب میخونم یا ظرف میشورم؟

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان بیدار شد چی بپرسم دقیقا؟

مثلا کاری که انجام نمیدی بپرس دارم انجام میدم ،مثلا کوشی دستته بگو مانان من دارم کتاب میخونم ،/سنشم بگو بی زحمت

واسه پسرم یه صلوات میفرستید،😢
یا سوالات مشابه این/لطفا جواب بدید ممنون😌😔

بار اول گفت چیو 

دوباره پرسیدم گفت چیو میگی 

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

2740
من کلا منظور نگرفتم من پرسیدم گفت نه سه سال و ۵ماهشه

گفتار درمان میخپاد بدونه معنی نه و آره رو درک میکنه /سوالی که خودش ازش پرسیده بود این بود مثلا ...‌‌‌‌‌من دارم دست میزنم در صورتی که گفتار درمانش کتاب دستش بود ،پسرم جواب داد آره دیت میزنی😔

من خودم عصری به خواهرش گفتم گریه کن بعد ازش پرسیدم آبجی داره میخنده گفت گریه میکنه/ولی کفتم من دارم غذا مبخورم کفت غذا میخوری😔

گفتار درمان میخپاد بدونه معنی نه و آره رو درک میکنه /سوالی که خودش ازش پرسیده بود این بود مثلا ...‌‌ ...

عزیزم هنوز سه سال رو نداره مقایسش با دخترمن که سه سال و هفت ماهشه یا بقیه همسنا اشتباهه

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم برای سلامتی نی نی من و نی نی شما
عزیزم هنوز سه سال رو نداره مقایسش با دخترمن که سه سال و هفت ماهشه یا بقیه همسنا اشتباهه

آره میدونم ،منم دنبال هم سن خودش میگردم البته پسر باشه/بازم ممنون