2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دکتر به من گفت سیر و زعفران نخور.مخصوصا ماههای اول بارداری خدای نکرده باعث سقط میشه.حالا شما اگه زیاد نخوردی اشکال نداره

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2740

حخخخخ بعضی  نگرانیها خیلی خنده دارن. خخخخخخ. آخه چه حرفیه میزنی. خیلی خندیدم. من از اول حاملگیم حتی ترشیشم میخوردم الانم ماه ششم. 

ولی  زیاده روی نکن توی هر غذایی. حالا کمش ایرادی نداره. 

عشقم دخترم و باباشه
حخخخخ بعضی  نگرانیها خیلی خنده دارن. خخخخخخ. آخه چه حرفیه میزنی. خیلی خندیدم. من از اول حاملگیم ...

من دوبار سقط داشتم برا همینه که حساسم و خیلی میترسم

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد.    
آخه میگن طبع سیر گرمه برا بارداری خوب نیست

خب گرمه. یه ذره  توی آش بوده. ضمنا اگر خیلی گیر ب سرد و گرمی  میدین باید بگم سبزی خود آش هم گرمه. حال دیگه نباید خورد؟؟ متعادل باشین تو هر چیزی

عشقم دخترم و باباشه
من دوبار سقط داشتم برا همینه که حساسم و خیلی میترسم

سقطتت ربطی به غذا نداره. مهم نطفه و تخمک و لانه گزینیه که صورت میگیره. وگرنه خواهر شوهرم بچه اش قلبش تشکیل نشد به زور قرص کنده شد و سقطش کرد تازه خواهر شوهرم ل دکترش گفت میتونم اویشن و زعفرون بخورم دکترش مرد از خنده گفت آخه خانوم با داروها شیمیاییمون به زور کنده میشه حالا با یه ذره زعفرون و آویشن  کنده شه؟؟ 

عشقم دخترم و باباشه